1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Renata66 - komentarze
jolapol

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 22240

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-09-24, 15:46   Temat: Renata66 - komentarze
Przytulam ::rose::
  Temat: Renata66 - komentarze
jolapol

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 22240

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-09-22, 22:30   Temat: Renata66 - komentarze
napisałaś :"modlę się o to, żeby tatuś już nie cierpiał"-

a ja modlę się za ciebie.
W sumie to nie wiem , jak cię pocieszyć. tu wszystko wydaje się nie na miejscu. Mam nadzieję, że nie jesteś sama w tych trudnych chwilach. e wspieracie się całą rodziną. Jak umierała moja mama, wspierały mnie obce osoby i to pogłębiło mój smutek i żal .Zwłaszcza do rodziny męża.
  Temat: Renata66 - komentarze
jolapol

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 22240

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-08-27, 21:08   Temat: Renata66 - komentarze
Ty też masz prawo do lęków, gorszych dni, załamania się, ale niestety, tylko na chwilę. Przed tobą kolejne zadanie- być przy tacie. Niech wie, że jesteś tuż obok. To jest chyba najtrudniejsze zadanie, z którego na pewno świetnie się wywiążesz- widać , jak wspaniałą córką jesteś. A inni- cóż, maja prawo się bawić, śmiać. Ja czerpałam siły z radości innych, pomagało mi to przetrwać. bądź dzielna, szukaj drobnych radości i przyjemności, bo zwariujesz. Smutek będzie, ale świat mimo wszystko jest cudowny.
Trzymam kciuki za ten ostatni , najtrudniejszy egzamin , który właśnie zdajesz .
Odzywaj się . Powodzenia, choć nie jest to najtrafniejsze słowo.
  Temat: Renata66 - komentarze
jolapol

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 22240

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-08-22, 20:42   Temat: Renata66 - komentarze
"Mądre to wszystko co napisałaś, z boku widać lepiej."

- o, tak.!

Nie jestem w sytuacji, kiedy trzeba się zmierzyć z prawdą o umieraniu, ale z wielką uwagą przeczytałam wątek . Uczę się od Was rozmowy na trudne tematy, bo dotychczas jedynym znanym mi sposobem reagowania na słowa Nie chcę żyć" , było milczenie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group