1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: ja, mama i rak
jolapol

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13801

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2014-12-14, 21:00   Temat: ja, mama i rak
dziękuję...
  Temat: ja, mama i rak
jolapol

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13801

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2014-12-14, 20:50   Temat: ja, mama i rak
przepraszam , ja też pękłam. Myślę o Bluesy, Fraszce, Dziewczynie Obertasa...i wielu innych, którzy zostawili małe kilkuletnie dzieci... i o tych starszych, którzy po sobie też zostawili nieukojony żal...
  Temat: ja, mama i rak
jolapol

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13801

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2014-12-14, 20:38   Temat: ja, mama i rak
idąc tokiem twojego rozumowania,PRZEPRASZAM, ze to napiszę- ale- może lepiej jak choruje matka osoby dwudziestokilkuletniej, z prawie skończonymi studiami, niż matki kilkuletnich dzieci. Przepraszam , ale kilka takich matek niedawno tu żegnaliśmy. Nie wierzysz? Jest tu MNOSTWO młodych osób. Miotają mną już spore emocje, do kogo ty masz żal i o co? Ze niektórzy zachorowali w późniejszym wieku? Życzę twojej mamie - jak każdemu pokonania choroby, ale ciebie nie rozumiem.
  Temat: ja, mama i rak
jolapol

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13801

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2014-12-14, 19:44   Temat: ja, mama i rak
tez tak uważam.
DrogaaleksandraL, Jesteś młoda, masz tylko mamę i tak naprawdę okropnie się boisz. My to rozumiemy, każdy na tym forum ma swoje lęki.
  Temat: ja, mama i rak
jolapol

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13801

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2014-12-14, 18:34   Temat: ja, mama i rak
aleksandraL,
skąd wziął ci się pomysł, że starzy ludzie nie zasługują na leczenie, ulżenie w bólu? O swoją 80-letnią matkę byś nie walczyła?
całkowicie popieram:
""ktoś kto ma ponad 80 lat przeżył swoje, ale pamiętaj, że jest to czyjś rodzić, ktoś kto jest tak samo ważny dla kogoś i przykro się czyta, że tak oceniasz ludzi, tak jakby jedni mieli prawo żyć, bo są młodzi a Ci starsi niekoniecznie, Oni też mają prawo żyć, leczyć się. "-
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group