1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ania ha - menopauza
jogi45

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 43444

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2010-10-10, 12:30   Temat: Ania ha - menopauza
zoi po leczeniu schudłam 20 kg. jak wrócił smak to i ochota na jedzenie a zjeść to ja lubię. czasem jest to dla mnie sposobem na odsresowanie. Mimo bólu zębów jem słodkości (takie co się nie kleją do zębów) Przez rok po radio, przy tabletkach branych od kwietnia czy maja przybyło mi 5 kg co z pewnością nie jest skutkiem dostarczania hormonów. Biorę minimalną dawkę ale lekarz mi mówił że skoro nie przytyłam to już przy zwiększonej dawce też nie przytyję. Zawsze odkąd pamiętam miałam nadwagę. Jestem przekonana że moje lepsze samopoczucie fizyczne poprawiło się od tabletek. Moje przekwitanie jest zupełnie naturalne bo wszystko co do tego potrzebne jeszcze mam. Wiadomo że decyzję brać czy nie trzeba dobrze przemyśleć, może skonsultować z kilkoma lekarzami ale też niepotrzebnie cierpieć też nie ma sensu. Te uderzenia gorąca w najmniej odpowiednich momentach to tylko wierzchołek góry lodowej.
Moja sąsiadka ma młodszego od siebie męża i jej zazdrośc spadła proporcjonalnie do ilości dostarczanych hormonów. Autentycznie wypiękniała i jest dużo spokojniejsza, pełna werwy i humoru.
  Temat: Ania ha - menopauza
jogi45

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 43444

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2010-10-08, 23:43   Temat: Ania ha - menopauza
Zoi ja będę za kilka miesięcy 50 urodziny. Przez długie lata radziłam sobie bez hormonów. Małam jeszcze taki bonus że po usunięciu trzonu macicy nie miesiączkowałam do wielu lat ale wiedziałam że będę przekwitać normalnie. no i zaczęło sie jakieś dwa lata temu. na hormony zdecydowałam się tego lata. pomogły niemal z dnia na dzień. teraz mam wrażenie że mogłabym dawkę zwiększyć ale jeszcze nie proszę o więcej. już po pierwszym miesiącu brania tabletek humor mi się poprawił, zdolnośc koncentracji znacznie się poprawiła, uderzenia gorąca zniknęły zupełnie i parę drobnych dolegliwości o których głupio pisać też poszły w niepamięć. Biorę minimalna dawkę estrogenów i na ten czas pomagają. Bałam się hormonów chyba niepotrzebnie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group