1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Moja mama umiera
joasia1973

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 66202

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-06-24, 23:55   Temat: Moja mama umiera
Nie zdażyłam...
  Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
joasia1973

Odpowiedzi: 264
Wyświetleń: 67096

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-06-23, 01:10   Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
Umarła moja mamusia kochana
  Temat: Wydzielony z tematu "Umieranie...": joasia1973
joasia1973

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 9478

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-06-22, 21:27   Temat: Wydzielony z tematu "Umieranie...": joasia1973
Chyba nie zdązymy. Tato dzwonił ,że jest stan agonalny. Że siedzą przy niej na zmianę i wycierają bo krewka leci z buzi. Ja mam takie przeczucie,że może odejść bardzo niedługo. :cry:
  Temat: Moja mama umiera
joasia1973

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 66202

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-06-22, 00:07   Temat: Moja mama umiera
No a moja mama umiera. a ja jestem daleko. Mam leciec w poniedzialek. Dzisiaj tata zadzwonil i powiedzial ze lakarka mowi ze nie wie czy dzien czy tydzien. Mama powiedziala tacie , ze umiera. Chociaz nie wie - chyba - ze ma raka. Ja myslalam ze bede mogla ja potrzymac za reke i opowiedziec ze mam dobre zycie, ze radze sobie i dalej sobie poradze.Boje sie ze nie zdaze.
  Temat: Wydzielony z tematu "Umieranie...": joasia1973
joasia1973

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 9478

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-06-21, 23:28   Temat: Wydzielony z tematu "Umieranie...": joasia1973
Mama powiedziała tacie ,że umiera. Myślicie ,że to juz?
  Temat: Wydzielony z tematu "Umieranie...": joasia1973
joasia1973

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 9478

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-06-19, 18:06   Temat: Wydzielony z tematu "Umieranie...": joasia1973
Niestety, rak jest rozległy. Lekarz powiedział,że nie wie czy to będzie tydzień czy miesiąc. Tata jutro szuka hospicjum. Ja i mój synek jedziemy do Polski w poniedziałek. Obyśmy zdązyli.
  Temat: Wydzielony z tematu "Umieranie...": joasia1973
joasia1973

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 9478

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-06-17, 20:30   Temat: Wydzielony z tematu "Umieranie...": joasia1973
Dziękuję za rady i dziękuję ,że moge tu być z wami. Postaram sie załatwić sobie bilet na z tydzień. Mam nadzieje ,że jeszcze z mamą porozmawiam. Tak się boję ,zobaczyć taką biedną. Tyle schudła , zrobiła się żółta, z tego co siostra mówi. A ja ją pamiętam z kwietnia, kiedy była jak zwykle taka wyszczekana, elegancko ubrana, chodzący poradnik modowy. Tyle razy się z nią kłóciłam, zawsze się kłóciłyśmy. Przez telefon to tata tylko rozmwiał ze mną , mamie się nie chciało. Żeby wiedziała, że to tak mało zostało żeby się wygadać. To będzie też takie dziwne , bo chyba pierwszy raz, tak naprawdę ją uściskam, zawsze było między nami tak na chłodno. Ja chyba powinnam się na innym wątku z tymi postami przenieść. Ale dziekuję wam, że się mogę wygadać.
  Temat: Wydzielony z tematu "Umieranie...": joasia1973
joasia1973

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 9478

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-06-15, 20:53   Temat: Wydzielony z tematu "Umieranie...": joasia1973
dzien dobry, tak sobie czytam i rycze cały czas bo z moja mamą pewno to samo. Lekarz powiedział ,że już tego lata odejdzie a może i szybciej. Bóle miała już kilka lat temu ale myśleliśmy że to po prostu bóle kręgosłupa. A teraz się okazało, że to ostatnie stadium. 5 dzień w szpitalu, ma plastry, suchośc w ustach, rozmowy od rzeczy w wiekszosci. A mnie jest tak ciezko, bo jestem za granica, tu pracuje i mieszkam. Planuje być w Polsce na poczatku lipca na kilka dni, a jak umrze wcześniej a jak później jak wyjade. Ojejku jak bardzo mi smutno, jak bardzo żal mego taty, on ją tak kocha, my ją tak kochamy. :cry:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group