1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
joanna

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99478

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-15, 17:45   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Czy ktoś wie co u Andrzeja?

[ Dodano: 2010-01-15, 17:48 ]
ściągnęłam Cie myślami, nawet nie wiesz jak mi przykro. Bądź dzielny.

[ Dodano: 2010-01-15, 17:55 ]
Andrzej to cholernie boli, ale wrócisz do nas szybciej niż Ci się teraz wydaje. Z tymi ludźmi jest łatwiej. Współczuję.
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
joanna

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99478

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-14, 22:49   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Swego czasu lekarz powiedział mi, źe nowotwór to taka jazda na rezerwach, a później tylko spadanie w przepaść. I im szybciej tym lepiej. Andrzej zaprzeczcie tej regule. Niech choćby Wam się udało. Szok. Zbyt wiele jak na ten tydzień.
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
joanna

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99478

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-30, 12:51   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Widzisz, jednak coś się ruszyło. Życzę Ci jeszcze dużo, dużo sił. Fajny z Ciebie dzieciak, sama mam syna i zagonię go do czytania Twoich postów, żeby nakierować na przyszłość. Zobaczysz jeszcze będzie dobrze.

Asia
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
joanna

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99478

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-08, 16:27   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Andrzej,

nie trać wiary, tak jak pisała PIXI, namów mamę na konsultację. I może pomyśl aby najpierw pójść samemu na wizytę i przedstawić lekarzowi sytuację, że mama potrzebuje iskry, aby zebrać w sobie siły na walkę. Bylebyś trafił tylko na medyka, któremu zależy na chorym.
pozdrawiam

Asia
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
joanna

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99478

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-03, 18:21   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Andrzej, może warto skonsultować mamę z innym lekarzem. Mój tata aby nie obniżyć zbytnio ciśnienia z teofiliną łącznie brał hydrocortison. Też nas przestrzegano przed bezobjawowym zapaleniem płuc. Macie już koncentrator tlenu? Trzymaj się, i ukochaj Mame
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
joanna

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99478

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-02, 09:50   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
U nas działanie radioterapii Tata odczuł po ok. 3 tygodniach co potwierdziło się decyzją lekarzy o wykonaniu kontrolnej TK. A ten rok faktycznie jest do dupy, ale zawsze można to zmienić. Dużo czytałam o pozytywnym nastawieniu i jeśli Ty zaczniesz się denerwować faktycznie trudną sytuacją, to nie pomożesz ani sobie ani tym bardziej mamie. Trzeba walczyć póki mama ma szansę.

pozdrawiam
Asia
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
joanna

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99478

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-22, 11:03   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Andrzej,
moją wiedzę na temat MEGACE opieram na informacjach od naszego lekarza z COI. Niedalej jak przedwczoraj tłumaczył mi korzyści z podawania pacjentowi onkologicznemu właśnie tych środków. I wychodzi na to, że pić muszą jak najdłużej by nie doprowadzić do kacheksji, czy też złagodzić jej objawy.

pozdrawiam
Asia
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
joanna

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99478

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-22, 09:48   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Witaj Andrzej,
mój tata megace pije od lipca. Z tego co wiem ma ono również zapobiegać utracie białka w organizmie, Tata również dostaje Protifar, który ma podobne działanie. W tej chwili mamy bardzo dużą utratę białka, i tatę bolą przyczepy mięśniowe (konieczne było zastosowanie plastrów z fanantylem), a my byliśmy przekonani że to przerzut do kości. Więc...

pozdrawiam
Asia
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
joanna

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99478

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-08-25, 20:07   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Cześć Andrzej

gdyby to pomogło to swojego Ojca okładałabym non stop. ;) A tak trzeba kombinować itp. Ważne, że się leczycie. Trzeba być dobrej myśli..

pozdrawiam

Asia
  Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
joanna

Odpowiedzi: 405
Wyświetleń: 99478

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-08-17, 20:50   Temat: Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Hej Andrzej,
Jak mama po urlopiku??? Podreperowała bateryjki...

pozdrawiam

Asia
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group