1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
joanna

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 81571

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-11, 13:34   Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
Bardzo Bardzo współczuje...
Asia
  Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
joanna

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 81571

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-08-25, 14:14   Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
Tak naprawdę problemy z płucami u mojego Taty to pierwsze jego hospitalizacje. Fakt leczył się od kilkunastu lat na chorobę wieńcową i od kilku lat na rozedmę płuc. Ale nigdy nie leżał w szpitalu, a i teraz też nie chce. On wie, że jest źle ale ma nadzieję, że jeszcze dwa lata będzie żył. Też nie wiem jak jemu pomóc. Nie mieszkam z rodzicami ale i tak bywam tam codziennie, a on coraz więcej czasu chce z nami spędzić. Aby mu ulżyć w czekaniu umówiliśmy sie z rodzeństwem, że do ostatniej chwili będziemy walczyć, choćbyśmy mieli mu podawać Vit C i mówić, że to nowy lek przeciwnowotworowy to tak zrobimy. Bo chyba najgorsza rzecz to brak nadzieji. A cudów poprostu nie ma i my doskonale o tym wiemy.
pozdrawiam
Asia

Ps
Moj tata tez jest jak szkielet i nie może już pić nutridrinków, na stronie nutrici pojawił się nowy środek podawany w wyniszczeniu nowotworowym. Tata zaczął fajnie jeść właśnie po sterydach tj. Dexamethason
  Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
joanna

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 81571

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-08-24, 22:22   Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
Nie mam pojęcia. My Tacie powiedzieliśmy 90 % prawdy. On ma jeszcze nadzieję, i gdyby nie to, znając go całkiem by się załamał. Ale u nas jeszcze nie boli. Nie śpi po nocach i słabnie z dnia na dzień..

Pisz proszę co u Was.

Asia
  Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
joanna

Odpowiedzi: 126
Wyświetleń: 81571

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-07-06, 20:31   Temat: Rak płuc - lekarz nie leczą .Co robić
Witaj Kruszyno

Dziękuję, za dobre słowo. Trzymajcie się, nie wiem jak Ci pomóc. Po prostu będę o Was myśleć...

pozdrawiam

Joanna
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group