1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Perukę oddam / poszukuję
jo_a

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 18490

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-11-22, 20:55   Temat: Perukę oddam / poszukuję
Fryzura-piękna!
Ja chcę te perły do buzi - są? ;)
  Temat: Perukę oddam / poszukuję
jo_a

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 18490

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-11-17, 12:18   Temat: Perukę oddam / poszukuję
Richelieu napisał/a:
Z kim ja się tu zadaję ... ?!? :omondieu: [no]

Pozadawaj się ze mną :mrgreen:

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-11-17, 12:49 ]
Już Ty lepiej nie prowokuj ...

  Temat: Perukę oddam / poszukuję
jo_a

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 18490

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-11-16, 22:48   Temat: Perukę oddam / poszukuję
A teraz oczekuję, że Gospodarzy, pilnujących "pozamiatanego podwórka" będzie więcej. I nie będę musiała być żmiją :P
  Temat: Perukę oddam / poszukuję
jo_a

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 18490

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-11-16, 22:02   Temat: Perukę oddam / poszukuję
Cytat:
Mogę jedynie(...)
zrobić coś dla kogoś kto jest w Bełchatowie :D
Może ktoś lubi kapustę kiszoną/kremówki/sernik/kabanosy(...) i bardzo jej pragnie, a nie może wyjść z domu ;)
Co nie?!
  Temat: Perukę oddam / poszukuję
jo_a

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 18490

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-11-16, 21:12   Temat: Perukę oddam / poszukuję
Alu (i reszta wspomagaczy) ....
Robimy tak:
Mój tata/mama miał: ble ble.... w dawkowaniu: ble ble...
  Temat: Perukę oddam / poszukuję
jo_a

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 18490

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-11-16, 20:44   Temat: Perukę oddam / poszukuję
Chwila, moment...
Ups:
"13. Proszę również o nie umieszczanie na Forum postów w formie ogłoszeń - w szczególności zabronione są na Forum jakiekolwiek próby pozyskania leków dostępnych wyłącznie na receptę, na zasadzie 'przyjmę' 'odkupię' etc. Jeśli natomiast ktokolwiek chciałby takie leki odstąpić innym potrzebującym może się zwrócić z taką informacją do Administratora Forum, do którego będą należały dalsze decyzje w tej sprawie."

Chyba dostanę dłuższą kreskę :)
Widzę, że wprost ze skóry wyłazisz, by tego dopiąć. / Richelieu

Ale! UWAGA!:
"12. Dopuszczalne jest wymienianie w treści wypowiedzi Użytkowników Forum nazw leków stosowanych standardowo w konwencjonalnym leczeniu onkologicznym bądź paliatywnym jeśli nie jest to ich promowanie w celach komercyjnych."

:mrgreen: Wiecie, współforumowicze jak TO zrobić, żeby było zgodnie z regulaminem? ;)
  Temat: Perukę oddam / poszukuję
jo_a

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 18490

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-11-16, 19:00   Temat: Perukę oddam / poszukuję
Super, że jest taki odzew. Pewnie coś wybierze :-D

A co w kwestii [- - - -]

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-11-17, 11:15 ]
Ocenzurowano ten i następne posty naruszające Regulamin Forum, cz. II, pkt 13. / Administracja

  Temat: Perukę oddam / poszukuję
jo_a

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 18490

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-11-15, 22:58   Temat: Perukę oddam / poszukuję
Przyznaję, nie wiem jak jest z innymi "pomocami".
Wiem jak jest z okularami dla dziecka.

Dostajesz receptę (pomijam czas dostania się do lekarza etc) i idziesz z tym do oddziału NFZ. Tam przybijają Ci pieczątki (po sprawdzeniu czy oba oczy, czy jedno, i czy w ciągu roku kalendarzowego nic się nie zmieniło) z tą poobijaną receptą idziesz do optyka, który ma umowę z NFZ i dostajesz, uwaga,: 8n zł, zniżki (na "szkło podstawowe"). Jeżeli zmienia się oba szkła to dopłata jest wielokrotnością. oprawki kupujesz sam/a.
Obawiam się, że podobnie jest z refundacją peruki, czyli, że płacą % do najniższej; "chcesz wyglądać jak człowiek, a nie jak manekin/ Twoja sprawa. My dajemy 8 zeta."
  Temat: Perukę oddam / poszukuję
jo_a

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 18490

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-11-15, 22:13   Temat: Perukę oddam / poszukuję
PODBIJAM, żeby się pokazało wyżej!

No kochani... Teraz jest szansa na pokazanie serca, zaangażowania i chęci pomocy :) )))
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group