1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi przewodowy: mikroinwazja z DCIS cribriforme
jo_a

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 39130

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-09-12, 16:31   Temat: Rak piersi przewodowy: mikroinwazja z DCIS cribriforme
Cytat:
gaba
(...) nie chce korzystać ze sposobów nieformalnych (znajomości, media, łapówki)

Nikt z nas nie chce. Każdy by wolał żeby "służba" zdrowie była dla nas a nie my dla nich :)

Cytat:
gaba
nasza wymiana doświadczeń to byłoby coś!

Myślę, że każda z nas ma bagaż doświadczeń, którymi mogłaby obdzielić jeszcze kilka osób.

Cytat:
[Służę uprzejmie / Richelieu]

Rich-u fenkju :) :in_love:
  Temat: Rak piersi przewodowy: mikroinwazja z DCIS cribriforme
jo_a

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 39130

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-09-11, 13:00   Temat: Rak piersi przewodowy: mikroinwazja z DCIS cribriforme
A ja przytoczę tylko naszą zlotową rozmowę ( w przybliżeniu):
Każdy chory powinien mieć przebojowego menagera, który wie w które drzwi zapukać. ALBO KOPNĄĆ w nie butem!
Każdy chory czy też najbliższa rodzina nie ma przeważnie siły przebicia, wiedzy, odwagi...
Bo co będzie jeżeli szanowny, uczony się obrazi?
A menager miałby w przysłowiowej dupie, on tu jest od tego żeby uzyskać to co konieczne, bez łaski.

Dodam, że jak wchodziłam na oddział, gdzie leżała mama, to pacjentki już się cieszyły, że słynny pan doktor, z wiecznie złym nastrojem... (hmm, ja tam nie miałam problemu żeby się z nim porozumieć) będzie miły na najbliższej wizycie. Stało się to niestety po moim grzecznym: "uprzejmie donoszę, że nie życzę sobie takiego traktowania mojej mamy jako pacjentki" przekazanym w ucho pani ordynator.
Szkoda tylko, że był miły dopiero po mojej interwencji. Nie było to przyjemne dla mnie... Ale cóż ;)

Panią pielęgniarką, która przyjmuje chorą, przywiezioną karetką w sobotni wieczór, zła, że ktoś śmie jej przeszkadzać w normalnych obowiązkach też musiałam wstrząsnąć.
-Boli panią? Bo pani się spina! Proszę przestać się bać! (tu urocze walenie dłonią w przegub, ponieważ "ze strachu" pochowały się żyły do założenia wenflona)
-Hola, hola, siostro... Może pani zajmie miejsce pacjentki? A ja siostrę zacznę opieprzać? Zobaczymy czy będzie siostra taka odważna.
-Przepraszam...

UROCZO

PS Życzę zajęcia stanowiska menagera... Siły, odwagi i (poszukam zaraz zdjęcia) butów (erin29, mogę nogi "Piwożłopa"?)

[ Dodano: 2011-09-11, 15:54 ]
Nie mam zgody, w sumie i dobrze, bo znalazłam lepsze:

Tu powinny pojawić się buty (to do Adminów;) ) [Służę uprzejmie / Richelieu]
Dodałabym jeszcze metalowe "kapy".

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group