1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 35
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-12-14, 09:35   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Wszystkim bardzo dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego :lol: Tak naprawdę mam już ponad 100 lat-zapytacie jak to możliwe?Prosto wystarczy żyć naprawdę i nic nie udawać naprawdę też tak można :shock: |wht?!| .W nagrodę bajeczka jak zwykle prawdziwa.W 98roku poszedłem do sklepu wszędzie jakieś monstrualne kolejki stwierdziłem freszcie jutro se kupię nie muszę jeść codziennie.Następnego dnia miasto wymarłe-nie mieszkałem jeszcze w lesie-już był pierwszy dzień świąt BN.Coś czas biegł szybciej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock:
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-13, 17:06   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
pszespij sie ja działam i inni też...
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-13, 09:44   Temat: to ja
to ja niestety wysłanie foto graniczy z cudem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-10, 21:10   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Jestem trochę proszę pani na zakręcie....

[ Dodano: 2010-08-10, 21:19 ]
Ale jesteśmy w grze :mrgreen: wolałbym nie trafić do tej gry ale już jestem...
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-10, 16:55   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Tylko prawdziwi twardziele mogą tak powiedzieć Jąk zobaczysz brązową sciane coż raz nie dobiegłem.Taki ze mnie bohater...
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-08, 12:07   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Kuria całe życie nosiłem brodę.Widać na wczesnych foto.Clinac v1 załatwił sprawę mojego zarostu :mrgreen: i tyle.Ja się naprawdę bawię.
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-08, 09:50   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Zaraz się rozpłynę i zostanie mokra plama. ;)

[ Dodano: 2010-08-08, 09:55 ]
Odrasta mi ofutrzenie piska-najlepiej centralnie pod nosem Adolf.Kazałem zwracać się do mnie Mein fuhrer.Może nie do końca dobrze napisałem ale naprawdę świetnie się bawie :mrgreen:
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-31, 19:22   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Wszystkie mi to mówią :mrgreen: .Tak naprawdę jakieś wtórne mam stany zapalne nic strasznego ale miało być tak pięknie.Płuczę pisk może nie tym co tygrysy lubią najbardziej ale nikt mi nic nie obiecywał ;) PS jutro będę miał nowe autko-zamieszczę zdjęcia od razu będzie widać kto w tym stadzie jest maniakiem motoryzacji. :trala:
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-27, 09:47   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Naprawdę szczęśliwie nic złego się nie dzieje.Wyszło na moje będę żył aż do śmierci.Tak jak wróżka wywróżyła.A dotrę tam gdzie będzie trzeba mówię o zlocie.Uważam że pomysł jest dobry żeby zobaczyć że można przeżyć.Dla większości rak=wyrok.To nie jest tak mam swoje życie psy i parę innych drobiazgów.A wznowa-zapalenie płuc też można mieć więcej niż jeden raz...
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-24, 18:18   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Czytając moje posty nie sposób się nie uśmiechnąć.Ja to od was dostaje stawiacie na mnie jak na wyścigach ja się trochę napinam i jest fajnie.
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-23, 15:31   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Zwierzofretki jadą na rezerwie zakopały sie w dołku pod gankiem ale niewiele im to zmienia.Fakt woda w ich dołkach jest na dnie.Ale mam dopiero 37 wczoraj było gorzej wieczorem pewnie się poprawi :mrgreen:
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-23, 14:51   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
wróżka mi kiedyś wywróżyła-Będziesz żył aż do śmierci.Uwierzyłem i wykorzystuję czas jaki mi został.Ile go jest pewnie kiedyś się dowiem.Jak to będzie opiszę jeśli zdążę a na dzień dzisiejszy bawię się. Polecam te podejście ale może być to ostatni taniec.Mi ostatnio kolega powiedział Weż jej naostrz kosę łażi za tobą i nic z tego nie wychodzi-może ktoś w ostatniej chwili zlecenie odwołuje
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-22, 21:14   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Gratuluje miamika specjalnie tak go nazywam.Wszystkiego się nauczy-sam będzie tego chciał.Nic lepiej u mnie nie jest-39 w cieniu a termometr jest sprawny.Ale nic to ;) :mrgreen:
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-21, 21:28   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Właśnie to miałem na myśli pisząc Tak dużo od Was dostaję.Nie jestem żadnym supermenem staram się żyć tu i teraz-wczoraj już było jutro dopiero będzie a dziś mogę się na przykład uśmiechnąć.Staram się tylko ugrać dla siebie trochę czasu-mam nowego psa nabytego tuż przed diagnozą moją oczywiście.Też się nieraz boję ale rozczulanie się nad sobą nigdy mi nie pomogło więc odzwyczaiłem się. :mrgreen: Wszystkie punkty które wam dokładam są wobec tego co robicie prawie nic nie warte.A prawie robi różnicę...A życie toczyło się dalej... To też cytat :bravo" |happy| PS Od zeszłego roku nauczyłem się trochę smakować życie-taki mały bonus. ;) I się nie nudzę :mrgreen:
  Temat: Jerzozwiesz - komentarze
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 159
Wyświetleń: 38212

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-17, 00:08   Temat: Jerzozwiesz - komentarze
Dziękuję bardzo lubie ciepło ale jednak 28stopni to uważam że powinno wystarczyć.Na zewnątrz prawie nie wychodzę-tylko cito kąpiel w rzece w słomkowym kapeluszu-muszę ciekawie wyglądać futrzaki nie mogą wyjść z podziwu.I powrót do domu.Nawet nowego auta jeszcze nie kupiłem. ;) :mrgreen:
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group