1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190651

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-10-06, 08:15   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Byłem w szpitalu-mam zwichnięty staw biodrowy wyłamaną panewkę połamane żebra i płaskorzeżbę na pisku.Niestety skasowałem kolejne auto ale trenuję chodzenie o kulach :mrgreen: Z motoryzacji na jakiś czas zrezygnowałem-autobusy są jednak mocniejsze ;) Biorę się za pracę.Pozdrawiam :-D
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190651

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-09-14, 06:47   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Dieta onkologiczna jest skuteczna i bez efektu jojo :mrgreen: mi 20 kg poszło :lol:
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190651

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-09-11, 22:04   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Cieszę się że podjąłeś decyzję.Ja naprawdę nie mogłem tego za Ciebie zrobić i nikt nie mógł.Ja też bym parę rzeczy chciał wiedzieć-kwestia czasu nikt mi nie odpowie-głowa do góry jak mówi kat do wieszanego.Z tymi słowami poszedłem na pierwszą operację. ;) :lol: :mrgreen: :shock:
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190651

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-09-05, 20:46   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Na op idż piechotą ja tak zrobiłem mała demonstracja siły ;) i tak wrócisz na kółkach nie bój sie to tylko wyobrażnia coś jak halucynacje-umysł ma działać na Twoją korzyść.Miałem 3 jedna ponad ponad 6 godzin inne nie wiem nie pytałem się.Jak się obudzisz patrz na zegar z każdą godziną będzie lepiej.Kiedyś to przeczytałem i działa :mrgreen:
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190651

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-09-05, 09:08   Temat: Gilmaly-relacje z polany
No to głowa do góry :mrgreen: Dobrze pamiętam swój dzień pierwszy raz nie wiedziałem jak będzie drugi lekki strach trzeci rutyna-ale uważam że warto :mrgreen: :-D ;)
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190651

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-08-31, 17:29   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Gilmały najwyżej będzie sikał inaczej ja jem inaczej i jakimś cudem żyję.To ja tfuj Jerzozwiesz Stań na mocno ubitej ziemi ogona nie podkulaj.Naprawdę warto-zrób to
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190651

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-08-26, 19:38   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Spokojnie mi jak powiedzieli że będę miał żuchwę z tytanu moje komentarze nie nadają się do publikacji ale okazało się to całkiem rozsądnym wyjściem :mrgreen: Szczęśliwy indianin nie jestem ale żeby nie te zabiegi już bym nie pisał-to niestety nie żart.Życie jednak smakuje lepiej...
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190651

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-08-12, 15:39   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Wykształcenie nie piwo-nie musi być pełne.Nie ja to powiedziałem ale mi się podoba :mrgreen:
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190651

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-07-01, 05:20   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Spodobało mi się <Nie zamykają na noc domu> Ja na początku nie zamontowałem zamka w drzwiach i tak zostało już 10 lat-nie mam możliwości zamknąć drzwi.Przyzwyczaiłem się :mrgreen: Teraz nawet chyba trudno byłoby mi się przyzwyczaić do kluczy ;)

[ Dodano: 2010-07-01, 12:14 ]
U mnie mewy wzięły się za przedłużanie gatunku-powódż im trochę utrudniła ;)
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190651

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-30, 21:21   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Dziki też mi łażą.Najgorsze są jeże-włażą do ogrodu Zołza je osacza ten kolczasty pojemnik na pchły zwija się w kulę i śpi a obie suki szczekają.Nieraz o 2 w nocy mnie obudziły i musiałem wyrzucać za ogrodzenie sprawcę zamieszania.Raz jak kunę zagoniły na drzewo to pół nocy spacerowałem po lesie żeby łaskawie mogła uciec.Niestety po drzewach poruszam się mniej zgrabnie od kuny.Nie dała się złapać ;)
  Temat: Gilmaly-relacje z polany
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 780
Wyświetleń: 190651

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-30, 08:10   Temat: Gilmaly-relacje z polany
Sarny jelenie i wszelkie inne stwory pływają znakomicie-na co dzień niedaleko mojego domu przepływają Wisłę.Jak pływałem kajakiem po Narwi robiły to samo :mrgreen:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group