1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Interpretacja wyników raka
jakubirl

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6523

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-04-09, 16:18   Temat: Interpretacja wyników raka
Babcia dzisiaj tj 09.04.2017 odeszła od nas . Nie męczyła się dosyć szybko to było . Dziękuje za wszelką pomoc jaką tutaj uzyskałem i słowa otuchy .
  Temat: Interpretacja wyników raka
jakubirl

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6523

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-03-30, 23:31   Temat: Interpretacja wyników raka
Niestety od tygodnia babcia nie da rady sama wyjść z łóżka . Kupiliśmy materac przeciwodleżynowy i jest lepiej . Babci strasznie brzuch się powiększył lekarka mówi że to woda . Babcia prawie nie je i nie pije . Czy to już początek końca ?
  Temat: Interpretacja wyników raka
jakubirl

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6523

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-02-17, 14:26   Temat: Interpretacja wyników raka
Tego niestety nie wiem i nikt nie wie . Natomiast 13 lutego babcia miała urodziny 77 lat i dalej się świetnie trzyma , wręcz przeczy medycynie .

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2017-02-17, 17:34 ]
Oby tak dalej.

  Temat: Interpretacja wyników raka
jakubirl

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6523

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-01-21, 21:51   Temat: Interpretacja wyników raka
Zapomnienie tak ale rzadko bo babcia ma Parkinsona . Tylko że wg mnie z pół roku temu lepiej widziała
  Temat: Interpretacja wyników raka
jakubirl

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6523

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-01-21, 19:26   Temat: Interpretacja wyników raka
Witam po nieobecność. Babcia ma się super , normalnie chodzi , hospicjum załatwiłem wszystko fajnie . Mam tylko jedno pytanie czy od tego mógł się wzrok pogorszyć babci ? Naprawdę słabo widzi
  Temat: Interpretacja wyników raka
jakubirl

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6523

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-12-05, 17:24   Temat: Interpretacja wyników raka
Dziękuje bardzo za szczerość dzisiaj rano kawę z babcią piłem poopowiadaliśmy sobie . Dzisiaj załatwiłem hospicjum tzn zarejestrowałem może w tym tygodniu ktoś już przyjdzie , muszę donieść jeszcze zaświadczenie że babcia jest na emeryturze bo dyskietka nie wystarczy .
  Temat: Interpretacja wyników raka
jakubirl

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6523

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-12-04, 14:47   Temat: Interpretacja wyników raka
Witam . Moja babcia miała w styczniu operację usunięcia woreczka żółciowego potem miała chemioterapię i oto najnowsze wyniki badań . Lekarz mówił że to koniec leczenia.






[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2016-12-04, 15:42 ]
Proszę wstawiać wyniki badań jako załączniki do posta. Tutaj inf. jak to zrobić http://www.forum-onkologi...rum/faq.php#35.
Te wyniki są nieczytelne a wstawione przez Ciebie linki w każdej chwili mogą zniknąć.


[ Dodano: 2016-12-05, 02:52 ]
Poprawiam załączone pliki . Nie mogę edytować postów .
Babcia miała 9 chemii czuje się ok , chodzi sama normalnie rozmawia aż się wierzyć nie chce w to co czytam i to co Lekarz mówił . Może iść po skierowanie na domowe hospicjum? Nie wiem jak się mam zachować po prostu to moja kochana babcia .

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2016-12-05, 11:29 ]
Załączając wyniki badań, karty wypisowe ze szpitala itp., proszę usuwać dane lekarzy.
(post poprawiony).


 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group