1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: pytania egzystencjonalne po smierci najblizszej osoby
izowita

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7546

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-10-20, 19:57   Temat: pytania egzystencjonalne po smierci najblizszej osoby
Dzis dostałam pewne nowe informacje.
Od kilku dni budzę się na chwile zwykle o tej samej godzinie 2.14 bo zwykle wtedy spogladam na zegarek. Budzę się też o innych godzinach nocnych ale nie o tej samej. Zastanowilo mnie to dziś bardzo bo dziwne te zbiegi okolicznosci. Bratowa tez mowila ze snił jej się zwykle kolo godziny 2 w nicy. Jako, że moj Tato zmarł w szpitalu podczas dużuru ciotki mojej koleżanki, ktora była jego lekarzem rodzinnym więc go znała - poprosiłam ją aby spytala ciotki czy pamieta czas zgonu. Wyobraźcie sobie ze oddzwoniła i powiedziala ze jakies kilkanascie minut po 2 !!!
Niestety Tato mnie osobiscie się nie przysnił jeszcze.. Może poczeka aż minie troche czasu i wtedy da nam znać co u niego.
  Temat: pytania egzystencjonalne po smierci najblizszej osoby
izowita

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7546

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-10-19, 23:01   Temat: pytania egzystencjonalne po smierci najblizszej osoby
Kontaktuja sie chyba. Moj tato dzien w pierwsza noc po smierci przysnil sie mojej bratowej z prosba o wlozenie do trumny zebow. W druga noc poprosil ja o seledynawa chusteczke. W ostatnia noc przed pogrzebem przysnil sie mojej mamie i poprosil o ulubione gatki w kroliczki ktore dostal kiedys odemne.
Po pogrzebie juz sie nam nie przysnil … wiec chyba teraz jest juz mu dobrze i ma wszystko co potrzebuje.

Nie martw sie ze twoj bliski nie daje znaku bo to chyba wlasnie znaczy, ze wszystko jest ok. Tak przynajmniej czuje.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group