1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: jak długo się żyje z rakiem płuc drobnokomórkowym
izabela1977

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 20299

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-27, 04:49   Temat: jak długo się żyje z rakiem płuc drobnokomórkowym
Dzisiaj w nocy o 2: 30 odeszła moja mamusia.Wczoraj byłam u niej , poznała mnie i się uśmiechnęła, ona czuła że ten czas nadchodzi bo poeiedziała że umiera. Jeszcze około 2 tygodni temu jak siedziałyśmy w kuchni i piłyśmy kawe to mówiła ze się pogodziła , że co ma być to będzie , ale ja się nie pogodziłam , bo miała tylko 52 lata całe życie przed nią . Zawsze było jej wszedzię pełno a teraz jej nie ma . Co ja mam robic ? Miałam rano jechać do hospicjum na śniadanie nakarmić ją , potem miało być kąpanie bo dzisiaj wtorek lubiła to , mieć świeże włosy, zawsze dbała o siebie , jak dalej będzie bez niej ..... wiem że muszę dopilnować wszystkiego , chciała być skremowana , kupić jej ładną sukienkę , w niebieskim jej ładnie , taki ma kolor oczu, jestem zła i wściekła zarazem ale jej obiecałam że dam radę , :-(
  Temat: jak długo się żyje z rakiem płuc drobnokomórkowym
izabela1977

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 20299

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-25, 19:24   Temat: jak długo się żyje z rakiem płuc drobnokomórkowym
Dzisiaj niestety mama się nie obudziła cały czas śpi , chciałam żeby cos zjadła, ale nawet pic nie chciała . Dostaję już wieksza dawkę morfiny , po tamtych dawkach niestety wyrywała tlen i rozrywała pampersy i stomię . Ale chociaż czasami sie uśmiechała i mówiła. dziekuję wam za wsparcie i ludziom którzy pracują w hospicjum, wiele mi pomogli rozmową. Dzisiaj kupiłam dziecku czarne buty.
  Temat: jak długo się żyje z rakiem płuc drobnokomórkowym
izabela1977

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 20299

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-24, 17:00   Temat: jak długo się żyje z rakiem płuc drobnokomórkowym
Moja mama ma 52 lata , w tej chwili jest już w hospicjum. Pojawiły się już przeżuty do mózgu i węzłów chłonnych. Prawa strona ciała odmawia już całkowicie posłuszeństwa. Od grudna 2011 nasiliły się ataki kaszlu i duszności oraz co raz częstsze krwioplucię. W hospicjum jest od 14 marca , dostaje morfinę ze względu na ataki spowodowane bólami głowy. Nie ma z nią żadnego kontaktu. wczoraj miała silny atak kaszlu ( prawie cały czas jest podłączona pod tlen) , czy ktoś może mi powiedzięć jak długo to potrwa?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group