1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi zrazikowy uogólniony
isia2005

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5104

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-03-02, 18:51   Temat: Rak piersi zrazikowy uogólniony
Dzięki
  Temat: Rak piersi zrazikowy uogólniony
isia2005

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5104

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-03-02, 13:13   Temat: Rak piersi zrazikowy uogólniony
Witam, no to tak dostała tabletki Lametta i Sindronat 400mg, jest po dwóch radioterapiach a od 27 marca zaczyna kolejne 5 frakcji i TK. Odbarczono płyn z płuc 2x po 2000 ml.
Jak narazie dobrze ale dalej ma ciężko chodzić(zależała się) poza tym dobrze ciśnienie w normie. Niestety jest za duży rozsiew więc nie liczymy na cud ale chociaż na parę miesięcy godnego życia. Pozdrawiam
  Temat: Rak piersi zrazikowy uogólniony
isia2005

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5104

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-02-13, 13:19   Temat: Rak piersi zrazikowy uogólniony
W tej chwili czekamy na transport aby zawieść teściową do Katowic. Tabletki odstawił onkolog ponieważ nie wiele pomogą tak powiedział. Zobaczę co powie lekarz w Katowicach, jeżeli transport okaże się nie możliwy w tym tygodniu, pojadę sama z wynikami i zobaczymy co dalej. Co do onkologa zajmują sie już nim nasi prawnicy nie popuszczę takiego zaniedbania.
  Temat: Rak piersi zrazikowy uogólniony
isia2005

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5104

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-02-13, 09:11   Temat: Rak piersi zrazikowy uogólniony
Jak obiecałam trochę późno ale mam.

[ Dodano: 2017-02-13, 09:12 ]
Druga część wypisu



  Temat: Rak piersi zrazikowy uogólniony
isia2005

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5104

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-02-09, 13:01   Temat: Rak piersi zrazikowy uogólniony
Kochana,tak przeżuty mimo brania tabletek onkolog który niby leczył teściową umył ręce, powiedział, że nie pomoże. Wymusiłam skierowanie na radioterapię ale problem jest bo teściowa nie da rady przejść więcej jak dwa trzy kroki. Teściowa może przyjmować leki, normalnie rozmawia , jest tylko problem z chodzeniem no i duszności na które dostaje dexaven. Lekarz z opieki paliatywnej też nic nie przepisuje. Niestety nie znam się na tym, nie wiem co mu powiedzieć żeby wzięli się za leczenie. Jutro będę mieć wypis ze szpitala ponieważ dałam go lekarzowi rodzinnemu na wypisanie na zasiłek pielęgnacyjny, to przeczytasz dokładnie.
  Temat: Rak piersi zrazikowy uogólniony
isia2005

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5104

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-02-09, 11:40   Temat: Rak piersi zrazikowy uogólniony
Na chwile obecną dostaje tylko Tramal 50, wcześniejsze tabletki Tamoxifen-Egis 20mg i onkolog kazał odstawić.
Nie mogę zawieść jej do Katowic do doktora ponieważ nie jest w stanie chodzić, poprzedni onkolog umył ręce i powiedział, że on już nie pomoże. Mamy lekarza z paliatywnej opieki domowej ale on też nic nie przepisuje. Nie wiem co dalej robić

[ Dodano: 2017-02-09, 11:46 ]
Jezu mam nadzieję, że nie będzie to za drastyczne zdjęcie dla was, ale tak to wygląda po tej biopsji, guz nadal w piersi i robią się nowe.
  Temat: Rak piersi zrazikowy uogólniony
isia2005

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5104

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-02-08, 20:26   Temat: Rak piersi zrazikowy uogólniony
No i tu pies pogrzebany, lekarz nie zlecił dalszych badań mamy tylko to. Po wizycie w szpitalu zrobiono TK i są przeżuty do kości i szpiku kostnego(jutro dam załącznik). Teściowa ma 69 lat, guza wykryto w czerwcu 2016 r i od tej biopsji lekarz nie zlecił nic tylko przepisywał tabletki i wizyta co 4 miesiące. Pierś po biopsji wygląda okropnie. Psikamy octanoseptem. Mamy opiekę domowa paliatywną ponieważ teściowa nie daje rady chodzić. Co możemy dalej zrobić jak jej pomóc. Bezsilna jestem. Podpowiedzcie coś?
  Temat: Rak piersi zrazikowy uogólniony
isia2005

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5104

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-02-08, 18:03   Temat: Rak piersi zrazikowy uogólniony
Witam, jestem nowa i potrzebuje waszej porady.
Mam wynik biopsji którego kompletnie nie rozumiem, lekarz też nie wiele powiedział " nowotwór, będzie długie leczenie" przepisał tabletki i tyle.
Czy możecie podpowiedzieć tak na chłopski rozum co to za wynik, wyjaśnić po kolei o co chodzi, jak powinno przebiegać leczenie, co powinno być zrobione w pierwszej kolejności, jakie dalsze badania?
Proszę o pomoc i przepraszam jeżeli temat w złym miejscu.

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group