1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: dermatofibrosarcoma
irena5519

Odpowiedzi: 157
Wyświetleń: 53488

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-10-15, 15:52   Temat: dermatofibrosarcoma
Witam. Moje Kochane dalej walczę z mdłościami.Myślę, że radioterapia sięgnęła również niechcący mojego żołądka. Nie myślcie, że tak łatwo się poddaję.Jem bardzo malutko, ale
to na co mam ochotę. Dzisiaj spróbuję kisiel, może zaklei mi żołądek i da mi trochę odetchnąć.
DSS wygrałam z ubezpieczycielem-mówiłyśmy na ten temat przed moim wyjazdem do Warszawy. Przynajmniej będą pieniążki na dość kosztowne wyjazdy do stolicy.
A tak to trzymam się, byle do 27, wtedy wyciągną mi szwy a mam ich dość sporo od biustu prawie do pępka. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję, że jesteście. :flow:
  Temat: Płaskonabłonkowy rak płuca prawego z zajęciem w/chłonnych
irena5519

Odpowiedzi: 514
Wyświetleń: 101563

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-29, 12:26   Temat: Płaskonabłonkowy rak płuca prawego z zajęciem w/chłonnych
Tak bardzo mi przykro.
Współczuję Ci z całego serca.
Niech odpoczywa w pokoju.
  Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
irena5519

Odpowiedzi: 182
Wyświetleń: 143086

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-18, 20:29   Temat: Rak trzonu macicy, progresja, przerzuty odległe
Kaju życzę Wam wytrwałości. Jak dobrze, że Twoja Mama ma taką kochaną córkę, na którą może liczyć w trudnych chwilach. Najważniejsze w życiu jest wsparcie od kogoś bliskiego.
A to, że ostatnio nie miała apetytu to też wina pogody, która bardzo źle wpływa na ludzi starszych. Proszę dawaj jej przynajmniej dużo płynów. Pozdrawiam Ciebie i Mamę serdecznie.
Nie jesteście sami. <uscisk> <uscisk>
  Temat: Proszę o radę
irena5519

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 15565

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-18, 20:14   Temat: Proszę o radę
Witaj Schatz! Wiem, że żadne słowa pocieszenia w takiej chwili nie są w stanie zapełnić pustki po ukochanej osobie. ale wierz mi czas leczy rany. Ja to już też przechodziłam, gdy nagle zmarł mój 43 letni brat to w ciągu tygodnia posiwiały mi całe włosy, dlatego tak bardzo Cię rozumie. Masz tak wielu wspaniałych przyjaciół na tym forum. Zawsze, kiedy będzie Ci trudno to pisz. Pozdrawiam bardzo, bardzo serdecznie. <uscisk>
  Temat: Irena5519 - komentarze
irena5519

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 27601

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-02, 21:32   Temat: Irena5519 - komentarze
<uscisk> Dziękuję, że ze mną jesteście. Bardzo, bardzo dziękuję. Irena
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group