1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Węglowodany a wzrost komórek nowotworowych.
infinity

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6451

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2014-02-16, 22:26   Temat: Węglowodany a wzrost komórek nowotworowych.
przeczytalam tylko tytul watku-DIETA OPTYMALNA LECZY RAKA i sobie odpuscilam

[ Dodano: 2014-02-16, 22:04 ]
wygooglowalam sobie ta diete i teraz juz wiem, ze ze zjedzenie tych bananow to byl blad-ja uwielbiam banany i pomidorki- powinnam sprowokowac wymioty?aby z mojego cin 1 nie zrobil sie rak szyjki macicy czy wystarczy jak jutro nie zjem chleba?

[ Dodano: 2014-02-16, 22:07 ]
i mam jeszcze pytanie - calkiem serio- mam hipoglikemie co to dla mnie oznacza? wieksze czy mniejsze ryzko zachorowania na raka?
  Temat: Węglowodany a wzrost komórek nowotworowych.
infinity

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6451

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2014-02-16, 00:12   Temat: Węglowodany a wzrost komórek nowotworowych.
moje kolezanki ladnie chudly na diecie Atkinsa :) na forum kafeterii w dziale DIETY mozna poczytac o efektach i o skutkach ubocznych.
  Temat: Węglowodany a wzrost komórek nowotworowych.
infinity

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6451

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2014-02-15, 23:59   Temat: Węglowodany a wzrost komórek nowotworowych.
''Dieta Atkinsa jest niezdrowa pod wieloma względami. Po pierwsze, jest to dieta wysokotłuszczowa, przede wszystkim obfitująca w tłuszcze nasycone. Odległy (wieloletni) wpływ jej stosowania na serce i układ krążenia nie jest dobrze poznany. Ponadto wysoka zawartość białka obciąża w większym stopniu nerki, które usuwają z organizmu niepotrzebne metabolity białek. Jest to dieta nieprawidłowo zbilansowana. Wykluczenie produktów wysokowęglowodanowych, takich jak produkty zbożowe, owoce i warzywa oznacza narażenie na wystąpienie niedoboru witamin i składników mineralnych obecnych w produktach roślinnych, niskiego spożycia błonnika oraz składników antyoksydacyjnych, w tym flawonoidów i karotenoidów. Tymczasem wiemy dobrze, że spożycie tych składników powinniśmy raczej zwiększać a nie zmniejszać, ponieważ chronią nas one przed wieloma chorobami, na przykład chorobami serca i wieloma chorobami nowotworowymi.''

skopiowane z : http://www.izz.waw.pl/pl/eufic?id=95
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group