1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Immunocal czy ktoś stosował w trakcie chemioterapii?
infinity

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 33688

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2013-03-20, 19:56   Temat: Immunocal czy ktoś stosował w trakcie chemioterapii?
Gosikasta :)

Czy pomoze? hmm nie wiem, ale jesli nie stosujecie u Mamy innej suplementacji to nie powinno zaszkodzic :)

Polecila Ci pani na oddziale- pani pielegniarka? pani chora onkologicznie?
Czytalam na forum, ze jedna dziewczyna robila mamie lewatywy z kawy :) i siemienia lnianego, podejrzewam, ze ona tez by Ci polecila swoje sposoby na zatwardzenie.

Skoro juz zamowilas i zamierzasz stosowac to napisz prosze pozniej czy odnotowalas jakies dzialanie pozytywne tego specyfiku.

Pozdrawiam
  Temat: Immunocal czy ktoś stosował w trakcie chemioterapii?
infinity

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 33688

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2013-03-20, 19:42   Temat: Immunocal czy ktoś stosował w trakcie chemioterapii?
Droga Moniko

i zalozylas specjalnie konto aby sie wydzierac i obrazac tak ? Witaj w takim razie na forum - czytajac Twoja wypowiedz i chamski sposob przedstawiania swoich rozwazan, wydaje mi sie, ze nie skonczylas pisac swojego nicka do konca- moze powinno byc
Monika78x uderzylam sie dzis w glowe i nie wiem co plote ? ;) widocznie zbyt dlugi i wcielo heh

Napisalam chamsko? Moge Cie przeprosic publicznie i na 707 str telegazety ale prosze rozwin tzn.poprzyj dowodami to co napisalas
"NAUKOWO JEST UDOWODNIONE JEGO POZYTYWNE I LECZNICZE DZIAŁANIE!! "

"
W Polsce zdobył Laur Konsumetna i jest uznanym lekiem wśród lekarzy! "

Hahaha a Ci konsumenci to rozumiem lekarze? ludzie majacy wieksza wiedze od naszej ''mlodej dziewczynki" ?
i tez tacy sympatyczni jak Ty?
W 2009 laur konsumenta ''Pani Domu" zdobylo Mydelko fa :)

[ Dodano: 2013-03-20, 19:46 ]
Czytanie ze zrozumieniem jest oznaka inteligencji.Wkleje Ci z ulotki tego "leku''

''IMMUNOCAL jest białkowym suplementem diety,.."


Ufff bo juz podejrzewalam pana, ktory leczy mojego tate onkologicznie, ze jednak tych studiow nie skonczyl, bo co jak co, ale o tym ''leku'' to powinien nam chyba powiedziec co nie?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group