1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy miałam szczęście?
ileene

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 25159

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-12-06, 18:50   Temat: Czy miałam szczęście?
sloneczko11, tak jak napisałam w swoim poprzednim poście. A wizyty kontrolne u pulmonologa też mogą być i nie wykluczać przy tym wizyt u onkologa. Także szukaj dobrego, najlepiej takiego, który się specjalizuje w leczeniu nowotworów płuc i idź :)
Pozdrawiam.
  Temat: Czy miałam szczęście?
ileene

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 25159

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-11-29, 13:21   Temat: Czy miałam szczęście?
sloneczko11 napisał/a:
Onkolog?co może mi pomóc onkolog,jak nie miałam chemii?

Onkolog prowadzi pacjenta z chorobą nowotworową nawet jeśli jest sama obserwacja, bez leczenia chemioterapią. Powinny być normalne okresowe wizyty i co za tym idzie badania.
  Temat: Czy miałam szczęście?
ileene

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 25159

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-28, 17:13   Temat: Czy miałam szczęście?
To jest dobre pytanie dlaczego dali Ci taką a nie inną szczepionkę. Te pytania, które stawiasz w powyższym poście zadaj doktorowi, bo należą się wyjaśnienia i nie pozwól się zbyć!
  Temat: Czy miałam szczęście?
ileene

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 25159

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-28, 16:37   Temat: Czy miałam szczęście?
Ale to jest w tym wszystkim dziwne, że nie dostałaś żadnej umowy dla siebie, przecież też chodzisz do innych lekarzy i to też jest jakaś informacja dla nich jakie Ty szczepionki bierzesz i będzie to trwało 2 lata. A próbowałaś może już prosić wcześniej o tą umowę?

I oczywiście dobra decyzja o rezygnacji.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group