1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi przewodowy potrójnie ujemny
hundzik

Odpowiedzi: 361
Wyświetleń: 132109

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-02-15, 19:10   Temat: Rak piersi przewodowy potrójnie ujemny
Miałam usunięte na początku grudnia, nie jest źle, sam zabieg jakby go nie było.
  Temat: Rak piersi przewodowy potrójnie ujemny
hundzik

Odpowiedzi: 361
Wyświetleń: 132109

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-02-15, 14:07   Temat: Rak piersi przewodowy potrójnie ujemny
a co z jajnikami? Usuwasz?
  Temat: Rak piersi przewodowy potrójnie ujemny
hundzik

Odpowiedzi: 361
Wyświetleń: 132109

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-11-06, 21:10   Temat: Rak piersi przewodowy potrójnie ujemny
Mi w Szczecinie powiedzieli, że jak się da to lepiej wytrzymać bez HTZ. Ja mam termin na 11.grudnia na usuwanie jajników to dam znać jak mi się z tym żyje. Wczoraj "straciłam" drugą pierś i dobrze mi z tym :)
  Temat: Rak piersi przewodowy potrójnie ujemny
hundzik

Odpowiedzi: 361
Wyświetleń: 132109

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-09-27, 22:54   Temat: Rak piersi przewodowy potrójnie ujemny
Genetycy ze Szczecina badają wpływ poziomu min. selenu na wystąpienie raka w osób obciążonych mutacją BRCA. Ja miałam stale dobry poziom selenu :(
  Temat: Rak piersi przewodowy potrójnie ujemny
hundzik

Odpowiedzi: 361
Wyświetleń: 132109

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-09-26, 17:43   Temat: Rak piersi przewodowy potrójnie ujemny
Osteoporozę, migreny itp. łatwiej i "przyjemniej" leczyć niż ewentualnego raka jajników. Znam kobiety bez jajników, które co najwyżej mają problem z przybieraniem na wadze i z niczym więcej. Znam też wiele kobiet z jajnikami, które mają silną osteoporozę, migreny, chore serca itp.
Nie przesądzałabym więc, że na te schorzenia brak jajników aż tak mocno wpływa.
Ja mam BRCA1 i usuwam jak najszybciej.
  Temat: Rak piersi przewodowy potrójnie ujemny
hundzik

Odpowiedzi: 361
Wyświetleń: 132109

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-08-10, 10:31   Temat: Rak piersi przewodowy potrójnie ujemny
Witaj,
czy mogłabym ci zadać dość intymne pytanie? Ja również chcę jak najszybciej zrobić profilaktyczną mastektomię z jednoczesną rekonstrukcją obu piersi. Na konsultację jadę 09.09. do Magodentu w Warszawie. Moje pytanie dotyczy wielkości obu piersi. Czy te nowe są obie zbliżonej wielkości? Czy z piersią usuwaną profilaktycznie miałaś coś korygowane? Bo ja np. mam sporą pierś rozmiar i wiem że nie da się zrobić tej usuniętej w takim wymiarze i kształcie. Jak to wygląda w praktyce? Czy do jakiejś korekty tej zdrowej piersi trzeba dopłacić?
Jeżeli nie chcesz, bo to zbyt szczegółowe nie odpowiadaj, albo napisz do mnie na priv.
W jakim czasie po zakończeniu chemii miałaś rozpoczęty proces rekonstrukcji i mastektomię profilaktyczną?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group