1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Progresja zmiany w lewym płucu
hate_cancer

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 42160

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-26, 15:45   Temat: Progresja zmiany w lewym płucu
Bardzo mi przykro. Szczerze współczuję.
  Temat: Progresja zmiany w lewym płucu
hate_cancer

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 42160

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-10-11, 13:55   Temat: Progresja zmiany w lewym płucu
To bardzo dobrze, że Tacie wrócił apetyt. Niech je na co ma ochotę! Dobrze, że Tato może byc z Wami w domu. Trzymam za Was kciuki, pozdrawiam ciepło, Agnieszka
  Temat: Progresja zmiany w lewym płucu
hate_cancer

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 42160

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-08-12, 21:30   Temat: Progresja zmiany w lewym płucu
joanna napisał/a:
Najlepiej jakbyśmy za niego wszystko zrobili położyli się do szpitala, brali leki itp. Tato nie pije, nie je.

Skąd ja to znam... - mój tatuś tez był "charakterny". Ja miałam metodę 'na zdrowy rozsądek" - tłumaczyłam godzinami, jak to jest wazne, jak pomoże w walce z chorobą. z każdych przybranych 100 gramów robiłam w domu święto, mówiąc, ze jestem dumna z Taty, że pomaga sobie, że stosuje sie do moich rad, że powrót do normalnej wagi to postawa, że leki bierze dla swojego dobra. Na mojego tatę działało. nawet robiło mu się czasami głupio, że próbował zachowywac się tak irracjonalnie.
innej metody nie znam...
Pozdrawiam, Agnieszka
  Temat: Progresja zmiany w lewym płucu
hate_cancer

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 42160

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-08-11, 20:17   Temat: Progresja zmiany w lewym płucu
Aśka, trzymaj sie, walcz o Tate. Życze Wam siły, pozdrawiam serdecznie Agnieszka
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group