1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 33
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmiana w piersi
gregori07083

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4042

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-12, 16:39   Temat: Zmiana w piersi
dobrze że masz biopsje,wynik powie co to jest za zmiana
  Temat: Zmiana w piersi
gregori07083

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 19960

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-12, 15:00   Temat: Zmiana w piersi
miałam zmianę usuniętą operacyjnie,ale nie okazała się złośliwa....co oznaczają zwłóknienia sutków?????
  Temat: Zmiana w piersi
gregori07083

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 19960

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-12, 13:32   Temat: Zmiana w piersi
nie dawało mi to wszystko spokoju wiec postanowiłam zrobić jeszcze jedno usg oto jego wynik:

sutki o dobrze rozwiniętej tkance gruczołowej i tłuszczowej bez zmian ogniskowyc,stan po wyłuszczeniu zmiany w okolicy brodawki sutka lewego,obecnie utrzymuje się krwiak o wymiarach 1,3 x o,4 cm
innych zmian widocznych w usg nie stwierdzono
widoczne są zwłóknienia w obu sutkach
węzły chłonne bez zmian

wiec dzisiejsze usg w ogóle nie zgadza się ze słowami lekarza z poniedziałkowej wizyty. dzis lekarz mówił że krwiak się wchłonie .... nie wiem co mam mysleć i robić.... zmiany podobno nie ma! jest tylko krwiak! a jego przecież nie trzeba operować !
  Temat: Zmiana w piersi
gregori07083

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 19960

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-08, 14:43   Temat: Zmiana w piersi
niestety sytuacja zmusiła mnie do prywatnej wizyty! piers bolała sutek się wciągnął i miałam zgłębienie pod brodawką...wiadomości nie są dobre NIESTETY!!!! wczorajsza wizyta mnie podłamała! z usg wyszło iż w tym samym miejscu w którym był poprzedni guz jest teraz kolejny (bądź ten sam) który przekracza 1cm... lekarz u którego wczoraj byłam kazał to jak najszybciej usunąć ponieważ koło rany operacyjnej jest też krwiak i powiększone węzły chłonne....no i oczywiście krwisto brunatny wyciek z brodawki! tak się zastanawiam czy ja mam naprawdę takiego pecha :roll: czy ten guz był w ogóle usunięty czy to dalej ten sam! jak to możliwe żeby w tym samym przewodzie mlekowym pojawiła się zmiana 1 cm w przeciągu miesiąca.. nie rozumiem tym bardziej iż podobno ten przewód powinien zostać wycięty razem ze zmianą ! kolejna operacja kolejny stres.... jak sobie z tym radzić nie mam pojęcia !
  Temat: Zmiana w piersi
gregori07083

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 19960

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-09-25, 09:44   Temat: Zmiana w piersi
wizyte u onkologa mam 15.10 to zapewne sie dowiem co i jak .
  Temat: Zmiana w piersi
gregori07083

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 19960

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-09-24, 08:26   Temat: Zmiana w piersi
DUCTECTASIAE. MAMMA SANGUINANS,
W zbadanych licznych wycinków brodawczaka śródprzewodowego nie znaleziono.


to jest cały wynik przepisany z kartki wraz z zachowanymi na nim interpunkcjami
  Temat: Zmiana w piersi
gregori07083

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 19960

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-09-23, 16:50   Temat: Zmiana w piersi
nati88, jeszcze pisało z licznych wycinków brodawczaka śródprzewodowego nie znaleziono wiec niby nie zdiagnozowano brodawczaka ale wymieniono go w opisie
  Temat: Zmiana w piersi
gregori07083

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 19960

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-09-23, 16:21   Temat: Zmiana w piersi
a krwawienie z sutka ? w ogóle mi się to nie klei
  Temat: Zmiana w piersi
gregori07083

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 19960

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-09-23, 15:24   Temat: Zmiana w piersi
jeszcze pisało z licznych wycinków brodawczaka śródprzewodowego nie znaleziono!
nic mi sie nie klei tutaj!
nic nie rozumiem
  Temat: Zmiana w piersi
gregori07083

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 19960

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-09-23, 13:20   Temat: Zmiana w piersi
mam wynik,prosze o przetłumaczenie
DUCTECTASIAE. MAMMA SANGUINANS :shock: :shock:
  Temat: Zmiana w piersi
gregori07083

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 19960

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-09-22, 10:56   Temat: Zmiana w piersi
witam,mimo antybiotyku wcale nie jest lepiej,pierś dalej jest obrzęknięta i boli a guzek z podpachy nie znika,do tego bolące gardło i nerki sad smiley jutro czeka mnie chyba kolejna wizyta u lekarza rodzinnego sad smiley
  Temat: Zmiana w piersi
gregori07083

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 19960

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-09-19, 19:31   Temat: Zmiana w piersi
MAM! nowego przyjaciela .... zamieszkał pod pachą jest mały i okrągły wyczuwam go palcem :shock: ,Nie jest wytworem mojej wyobraźni... (a szkoda) ..... :shock: :?ale?: :?ale?: :?ale?:
  Temat: Zmiana w piersi
gregori07083

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 19960

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-09-18, 15:44   Temat: Zmiana w piersi
no i oby to się sprawdziło :*
  Temat: Zmiana w piersi
gregori07083

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 19960

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-09-18, 08:35   Temat: Zmiana w piersi
dostałam antybiotyk zobaczymy czy pomoże. Wszystko wszystkim ale te czekanie jest okropne...wiem że pewnie wszystko będzie ok no ale sam fakt....na wypisie ze szpitala mam podejrzenie brodawczaka ....a brodawczak nie jest niczym groźnym prawda?
  Temat: Zmiana w piersi
gregori07083

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 19960

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-09-15, 18:57   Temat: Zmiana w piersi
czy normalne jest po pobraniu operacyjni wycinka krwawienie ropno krwiste z sutka ? po za tym pod raną operacyjną czuje twarde zgrubienie dość dużych rozmiarów.... :?ale?:
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group