1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: potrzebna pomoc przy interpretacji i rady co robić dalej
gregori0708

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 44185

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-23, 16:40   Temat: potrzebna pomoc przy interpretacji i rady co robić dalej
pamiętaj bądź z szczera. mów jej o wszystkim ona ma prawo o tym wiedzieć. Uwierz mi bo wiem co mówię przeszłam przez to...
  Temat: Rak PŁUCA Z przerzutami na wątrobe POMOCY!
gregori0708

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 15964

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-28, 17:09   Temat: Rak PŁUCA Z przerzutami na wątrobe POMOCY!
moja mama po pierwszej chemii też miała takie mdłości. nic nie jadła wszystko smakowało i pachniało inaczej a wymioty były okropnie męczące... okupywaliśmy jej wtedy takie napoiki w aptece kosztowały 8 zł ale nazwy nie pamiętam...tylko tym się żywiła wtedy... teraz je więcej ale nic nie pije. podkreślę że jest po 3 chemiach i 3 radioterapiach trzymaj się :|
  Temat: Rak PŁUCA Z przerzutami na wątrobe POMOCY!
gregori0708

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 15964

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-22, 13:16   Temat: Rak PŁUCA Z przerzutami na wątrobe POMOCY!
Cieszę się że babcia o wszystkim wie i dobrze że tak zdecydowałaś. jestem z Tobą :)
  Temat: Nie potrafię poradzić sobie z emocjami
gregori0708

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 33709

PostDział: PYTANIA DO PSYCHOONKOLOGA - odpowiedzi udzieliła Prof. Krystyna de Walden-Gałuszko   Wysłany: 2012-06-22, 13:07   Temat: Nie potrafię poradzić sobie z emocjami
wydaje mi się że najlepiej poradził by ci psycholog. gdzieś tu na forum przeczytałam MUSISZ BYĆ SILNA SIŁA KTÓRA JEJ UBYWA" wiem co czujesz moja mama również ma raka a 2 miesiące temu pochowałam ojca. nie jest to łatwe ale przed mamą udaje silna. nie widzi moich łez i nie zobaczy ich do końca. musi wiedzieć że ma silną córkę nie może czuć się winna za Twoje cierpienie....trzymaj się przy niej a płacz jak wyjdziesz. uwierz mi że wiem co czujesz i że wiem że to nie jest proste!!! ja również patrze jak cierpi a moja bezsilność jest bardzo frustrująca.....
  Temat: gregori0708 - komentarze
gregori0708

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6088

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-22, 08:26   Temat: gregori0708 - komentarze
mama z dnia na dzień co raz gorzej. ból silniejszy leki nie pomagaja a i wstawanie co raz gorzej jej wychodzi. mówi że potrzebuje ciszy i że chce odpoczywać. czasem się śmieje a czasem nie ma siły rozmawiać...a ja nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć...
  Temat: Rak PŁUCA Z przerzutami na wątrobe POMOCY!
gregori0708

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 15964

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-19, 15:09   Temat: Rak PŁUCA Z przerzutami na wątrobe POMOCY!
TO CZY JEJ POWIESZ TO JEST twoja decyzja. jeśli stwierdzisz że babcia jest na tyle silna psychicznie żeby sobie z Tym poradzić to jej powiedz,ja osobiście uważam że powinna wiiedzieć ale nikt nie zadecyduje za ciebie co jest lepsze. prawda jest okrutna ale wiedz że kłamstwa jeszcze bardziej bolą :(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group