1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: betsi - komentarze
greg1990

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89455

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-05, 18:58   Temat: betsi - komentarze
tam-tam-taram nie zgadzam się z tym co piszesz. Właściwie to jedyny cel tego forum to możliwość wyżalenia się... Jeden żali się poprzez wklejanie wyników badań, drugi poprzez inne formy wyrażania żalu.
Bo niby po co ktoś ma tu wklejać wyniki badań? Przecież my tutaj nic więcej niż lekarz nie powiemy tak? Możemy jedynie powiedzieć, będzie OK, skomentować wynik i wyrazić swoją nic nie znaczącą opinię. Coś ewentualnie zasugerować, ale sprowadzanie wątków forum tylko do "medyczno-fachowej" interpretacji badań przez niekompetentne do tego osoby to niezbyt dobre posunięcie. Szczególnie biorąc pod uwagę stan psychiczny osób które zakładają wątki tu na forum. Trzeba dać im szansę wyżalić się, bez względu na to w jaki sposób to robią!

Oczywiście jak ktoś ma wiedzę na dany temat to może podzielić się, analizując chorobę, ale nie jest to w żadnym wypadku opinia w jakikolwiek sposób wiążąca.
  Temat: betsi - komentarze
greg1990

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89455

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-03, 21:05   Temat: betsi - komentarze
Mój jest umiejscowiony w kościach, największa zmiana jest w obrębie kolana, dwie pozostałe są bardzo małe i też w kościach.(o ile jeszcze są, bo były tak małe, że ledwo na PET-CT się uwidoczniły)

Ja uznaje chorobę za bodziec do tego by po wyleczeniu się - a jestem przekonany że się wyleczę - zmienić swoje życie na lepsze niż było przed chorobą. Człowiek w takiej sytuacji zdaje sobie sprawę, jak wiele mógł zrobić i czego nie zrobił, co robił źle, co stracił. Mam nadzieje że ta choroba wyjdzie mi jeszcze na dobre :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group