1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: KOCZOWANIE na chemię
granda

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 16651

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-07-27, 18:03   Temat: KOCZOWANIE na chemię
Zebra napisał/a:
Kto?

Krzysztof Adamowicz - z całego serca polecam!
  Temat: KOCZOWANIE na chemię
granda

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 16651

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-07-26, 20:42   Temat: KOCZOWANIE na chemię
postangeti napisał/a:
w jakim szpitalu?

WCO al. Zwycięstwa

AgaRL napisał/a:
nigdy nie pospieszał pacjenta,poświęcał mu tyle uwagi ile wymagał jego rozmówca,dokładnie wszystko tłumaczył,cierpliwie słuchał i udzielał odpowiedzi.


Mam takie same doświadczenia. Fantastyczny lekarz nam się trafił. Miał tyle cierpliwości przede wszystkim dla mnie i moich pytań :)
Zastanawiam się nad założeniem wątku "polecam lekarza/szpital/hospicjum". W czasie choroby mojej Mamy trafiliśmy na naprawdę wspaniałych ludzi!
  Temat: KOCZOWANIE na chemię
granda

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 16651

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-07-26, 20:23   Temat: KOCZOWANIE na chemię
Gosiek napisał/a:
z jakiego miasta jesteście?

Gdańsk

postangeti przypomniała mi, że jeszcze w jednej kolejce trzeba było stanąć. Do rejestracji na następną wizytę. Mój rekord w tej kolejce to 50 minut. Nie wyobrażam sobie, żeby Mama dała radę cokolwiek załatwić tam sama.
  Temat: KOCZOWANIE na chemię
granda

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 16651

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-07-26, 19:56   Temat: KOCZOWANIE na chemię
U nas bardzo podobnie. Krew pobierają od 7.30. Ja jeździłam na otwarcie CO o godz. 6.00 po numerek i chociaż zawsze byłam 6.00-6.05 to rzadko udawało mi się zdobyć numerek z pierwszej dziesiątki.
Z czasem zaczęłam praktykować tak: dzień przed chemią rano po numerek 6.00, potem po Mamę, z Mamą na pobranie krwi. W dzień chemii zazwyczaj jak przychodziłyśmy to wyniki były już u lekarza. Pomimo ustalonej godziny należało odczekać swoje w kolejce w dusznym, zatłoczonym korytarzu. Potem znów czekanie na chemie.
Zanim nie opracowałam tego "systemu" zdarzało się, że moja ledwo żywa (dosłownie) Mama spędzała w CO cały dzień.
W trakcie pierwszej wizyty dziwiłam się, że ludzie przychodzą z kanapkami i termosami. Szybko nauczyłam się robić dla Mamy kanapki :)

Odkąd trafiłyśmy pod opiekę hospicjum domowego było troszkę łatwiej, bo krew pobierała pielęgniarka w domu i ja ją zawoziłam.
Przy każdej wizycie myślałam tylko o tym, że to temat dla mediów. Myślałam, że tylko u nas jest taka masakra.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group