1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Do Tych, którzy pozostali...
granda

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 30790

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-08-10, 21:55   Temat: Do Tych, którzy pozostali...
kubanetka, :tull: Przytulam ciepło!
  Temat: Do Tych, którzy pozostali...
granda

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 30790

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-08-01, 07:57   Temat: Do Tych, którzy pozostali...
Gazda napisał/a:
chcę, by bliscy otarli po mnie łzę, wrócili do świata żywych, i zachowali pamięć o mnie nie z okresu mojej choroby i walki z nią, ale z okresu "szczęśliwości"...

Tak właśnie powinno być. Rozmawiam teraz o tym z moją Mamą. Ona cierpi przez to, że ja nie mam teraz swojego życia. Musiałam Jej obiecać, że po Jej odejściu u mnie wszystko wróci do normalności i że "odrobię" ostatnie pół roku Jej choroby. Mam doprowadzić do porządku swoje mieszkanie, nadrobić zaległości towarzyskie i wyjechać na wakacje. Oczywiście zrobię to wszystko dla niej.
Dziewczyny, po raz kolejny napiszę to co już było - nasi bliscy (tak samo jak my) cierpią widząc nasz ból. Jestem przekonana o tym, że bliscy którzy odeszli chcą, abyśmy żyli dalej. Nic nie jest/nie będzie takie jak było, ale żyć trzeba najlepiej i najpełniej jak potrafimy. Nie wiadomo co będzie jutro...
  Temat: Do Tych, którzy pozostali...
granda

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 30790

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-07-25, 23:09   Temat: Do Tych, którzy pozostali...
Anelia, Zebra, :tull:
Czekamy na wiosnę, wkrótce przyjdzie, dziewczyny!
  Temat: Do Tych, którzy pozostali...
granda

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 30790

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-07-24, 21:30   Temat: Do Tych, którzy pozostali...
Zebra napisał/a:
dzisiaj jest beznadziejny dzień...

niewiele to pewnie zmieni, ale ...myślę o Tobie... Trzymaj się!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group