1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
gosik

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 38161

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-09-27, 19:02   Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
Mi przez tyle lat nie przeszło ale z czasem wszystko staje się łatwiejsze, lżej wspominać, mówić, a nawet pozłościć. Ciągle mam koszulę nocną w której odeszła i jak bardzo mi źle to w niej śpię, i JEJ ulubioną bluzkę, takie moje wariactwo !!!
Czas leczy rany i to szczera prawda a przejść nam nie może to była nasza kochana mamusia, nawet teraz mam łzy w oczach nigdy o nich nie zapomnimy, po swojemu, ale mamy swoje dzieci i musimy dać im dużo miłości my straciłyśmy matki a one babcie które miały je rozpieszczać !!!
Wiemy to wszyscy już nic nie będzie takie samo !!!
Żyj, kochaj tęsknij, byle dobrze i do przodu, pozdrawiam ciepło !!!
Gosia !!!
  Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
gosik

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 38161

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-09-27, 10:54   Temat: MALIGNANT FIBROUS HISTIOCYTOMA HISTORIA MOJEJ MAMY
Mojej mamy nie ma już (!!!) siódmy rok a mnie ciągle jej brakuje, nie chodzę często na cmentarz ale gdy mam doła to rozmawiam z nią, odeszła po niecałych trzech miesiącach pobytu w szpitalu, z rozpoznaniem nowotwór rozsiany bardzo złośliwy nawet nie można było ustalić gdzie się zaczął, mój jedyny brat miał 17 lat, (późno się go doczekałam), córy miały po 2, 4, i 6 lat, i musiałam !!!! Musiałam dla siebie dla wszystkich bliskich, nic więcej nie możemy zrobić, tylko w miarę normalnie żyć dalej i tęsknić wspominać płakać i złościć się że te wstrętne choróbska zabierają nam tych których kochamy !!!
Głowa do góry, rodzinka czeka !!!! Wszystkiego naj,naj, naj, każdego dnia życzę !!! :lol:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group