1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 84187

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-01-31, 23:34   Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
Hej Sojka,jak czytam Wasze perypetie to aż mam gęsią skórkę:(tyle wszystkiego może być w człowieku ze aż mozg tego nie ogarnia :shock: Trzymam mocno za Was kciuki i podziwiam za wszystko,pozdrawiam i mocno ściskam.
  Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 84187

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-09-28, 19:43   Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
Witaj Soja,
DAMY RADE!!!Wszystkie,po to jesteśmy dla naszych Mamus,wiadomo każdy ma gorsze chwile.Ja tez takie mam,ale trzeba się zebrać i nie myśleć o złych rzeczach tylko być z Mama i jej pomagać,One nie mogą się załamać i tym bardziej my :)
Trzymaj się Skarbie,ściskam Was mocno.
  Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 84187

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-08-26, 21:44   Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
Soja jestem z Wami :tull:
  Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 84187

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-20, 18:48   Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
O kurcze to rzeczywiście silne,czyli tramal juz nie starcza?
Moja bierze rano 50 i na noc 150 i nic ja nie boli,tyle ze była wiele razy naświetlana przeciwbólowo.
buziaki
  Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 84187

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-19, 15:27   Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
Witaj Soja ,
Byłam dziś z Mama na 2 chemii pytałam lekarza o te bifosfoniany,ale po pierwsze nasz lekarza nie było bo jest na urlopie a ten co nas przyjol wyjaśnił mi ze na razie nie ma potrzeby i po 3-4 chemiach mój lekarz zobaczy jaki jest stan i będzie prowadził dalsze leczenie,więcej na moim wątku napisze.
Strasznie mi przykro ze masz problemy ze wzrokiem :-( jak tylko będziesz miała termin operacji to daj znać będziemy trzymać kciuki mocno mocno :)
Niestety o jaskrze nie mogę się nic wypowiedzieć bo się nie znam...
Jak tam Twoja Mamusia?
Buziaki
  Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 84187

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-05, 13:44   Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
Hm...nic nie dostaje bierze tramal i atosse na wymioty(od czasu do czasu),jak tylko pojedziemy na chemie to zapytam(19 lipca)bo niby jutro jedziemy na naświetlanie i na rtg ale chyba nie dam rady dostać się do tego lekarza.Dzieki za info.
Pozdrawiam
  Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
gosiaczek8729

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 84187

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-04, 20:19   Temat: Rak piersi przewodowy - przerzuty do wątroby i do kości
Witaj Soja,
Dopiero teraz udało mi się przeczytac cala Twoja historie,przede wszystkim historie Twojej Mamy,aż kilka łez poleciało... tyle przeżyłyście ciężkich chwil i chorób :cry:
Ale ciesze się ze się trzymacie i walczycie!!!Trzymam kciuki :)
Mam tez pytanko Twoja Mama ma przerzuty na kości i oprócz chemii ma jakieś wlewy a moja nic,co te wlewy dają?aż zapytam lekarza jak pojedziemy na druga chemie czy nic nie potrzeba :?ale?: (u mojej Mamy to chemia jak dobrze zrozumiałam przed operacyjna)
ściskam mocno
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group