1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Drobnokomórkowy rak płuca - proszę o pomoc
gosia1990

Odpowiedzi: 99
Wyświetleń: 34453

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-08-20, 22:31   Temat: Drobnokomórkowy rak płuca - proszę o pomoc
Marzena66 - mama wie z jakim rakiem ma doczynienia, jak ona to mówi "wylosowała tego najgorszego" :/ jeżeli chodzi o leczenie - ja nie będę zmuszać mamy do leczenia jeżeli nie będzie chciała, dopóki wyraża chęć to walczymy , zresztą nie wiem ile opcji nam pozostanie po schemacie CAV... jeżeli również nie przyniesie efektów.
Lekarka prowadząca mamy powtarza, że ma się nie poddawać, powiększyły się zmiany w wątrobie i są nowe na trzusce ale dr mówi, że trzeba walczyć i nie załamywać się... Ponadto pojawił się płyn w płucu, w ostatniej tomografii jest tylko napisane, że pojawiło się dużo płynu w prawym płucu - co to wogóle znaczy ...- nie ma żadnej wzmianki ile to jest : 100, 200 czy ile ml.. lekarz powiedział, że jeżeli będa duszności to płyn odciągną. Czy to normalna procedura , że płyn zostawia się w płucu jeżeli nie ma duszności czy powinien być odciągnięty odrazu?
Mama dzisiaj czuje się słabiej, nie miała apetytu, wypiła 4 nutridrinki i piła zieloną herbatę bo na nią miała ochotę. Mówi, że ma bóle kostno-stawowe - podałam mamie w czwartek zastrzyk lonquex i tłumaczę, że może taki efekt po zastrzyku wystąpić ale widzę, że dzisiaj jest słaba. Ile taki efekt może się utrzymywać?
Dziękuję , że mogę liczyć na radę w razie wątpiliwości i pytań
Pozdrawiam ciepło
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group