1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gonia - komentarze
gilmaly

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84760

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-14, 08:20   Temat: Gonia - komentarze
Ponieważ ostatnio trochę gorzej się czuję to odpuściłem robotę i trochę posiedziałem na forum. Mówią że jak trwoga itd. Diabli mnie podkusiły poczytać tu i tam. I po raz pierwszy pojawił się strach. No może to za dużo powiedziane. Zaczął gdzieś pełzać wstrętny robal. Opisy ostatnich dni i godzin bliskich forumowiczów. Zacząłem myśleć jak to może być ze mną. Bo przecież, brutalnie mówiąc, tu nad wieloma z nas czai się za rogiem ta wredna. Są tu forumowicze u których ktoś bliski choruje, ale jest też wielu jak sądzę takich co to sami mają problem. Ja rozumiem potrzebę podzielenia się swoim bólem po stracie bliskiej osoby. I pewnym masochizmem w opisywaniu ostatnich godzin. Tylko że ja przeczytałem i zacząłem przykładać to do siebie. Co to będzie, bo za chwilę za tydzień czy miesiąc ja mogę być w tej sytuacji. Opisujecie nie akcje filmu gdzie ktoś odegra rolę i za chwilę wstanie i pójdzie z kolegami na piwo tylko realne cierpienie i realna śmierć. Ja zacząłem się bać...

Do admina. Jeżeli jest coś nie tak w moim poście to go usuńcie. Tak mi się jakoś napisało.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2012-11-14, 08:21 ]
Admin mówi, że wszystko jest bardzo "na tak".

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group