1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pytanie o ćwiczenia
gafa73

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 8728

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-27, 23:10   Temat: Pytanie o ćwiczenia
Dziękuję wszystkim za wsparcie. To są bardzo trudne dni. I jeszcze ten deszcz...
  Temat: Pytanie o ćwiczenia
gafa73

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 8728

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-27, 14:41   Temat: Pytanie o ćwiczenia
Choroba wygrała. Zabrała mi ukochaną Siostrę. I to nie był rak przyczyną lecz zapalenie płuc za późno rozpoznane. Kilku lekarzy nie poznało się. Zwiększali tylko dawkę morfiny. W końcu dostała antybiotyk, ale już było za późno.
Dziękuję wszystkim , którzy się do mnie odezwali za ten wspólny kawałek drogi cierpienia.
Chorym życzę większych szans na życie niż było dane mojej Siostrze. W sobotę ma 60 urodziny.
Małgorzata
  Temat: Pytanie o ćwiczenia
gafa73

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 8728

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-05, 23:47   Temat: Czy ktoś zna ten lek?
Czy ktoś zetknął się z lekiem o nazwie Navolbinum? Co można o nim powiedzieć? Bardzo proszę o odpowiedź? Małgorzata

[ Komentarz dodany przez: absenteeism: 2010-07-06, 07:09 ]
gafa73, przeniosłam nowy temat, jaki założyłaś, do Twojego podstawowego wątku - wszystko dotyczy Twojej siostry i będzie wygodniej, jeśli Wasza historia będzie w całości w jednym miejscu.
  Temat: Pytanie o ćwiczenia
gafa73

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 8728

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-25, 00:51   Temat: Pytanie o ćwiczenia
Drugi dzień po naświetlaniu Basia jest potwornie słaba, blada. Choć to wydaje się niemożliwe, bo przed naświetlaniem była już bardzo słabiutka. Czy to jej nie zabije?

[ Dodano: 2010-06-25, 23:16 ]
Widocznie wczoraj był kryzys, bo dziś duuuużo lepiej!
Otrzymała fot.X 6MV na obszarTh9-Th-12 dawkę 800cGy/g w 1 frakcji. Czy to duźo?
Nie ma terminu sprawdzenia efektów. Co to oznacza? Pozdrawiam Małgosia

[ Dodano: 2010-06-25, 23:21 ]
I jeszcze się doczytałam, że już doszło do patologicznego złąmania trzonu Th11. Nic z tym się nie robi, czy moźna przenosić np. na fotel? M.
  Temat: Pytanie o ćwiczenia
gafa73

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 8728

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-23, 23:34   Temat: Pytanie o ćwiczenia
Dzięki za odpowiedź, powstrzymało mnie to przed szkodliwym działaniem. Lekarz z oddziału wewn., gdzie ostatnio była, nie widział nic złego w w tym aby trochę rozćwiczyć nogi.
Basia miałą dziś naświetlanie kręgosłupa. Jednorazowo. Może zahamuje to proces naciekania. Ogólnie jest bardzo dzielna. Nie wierzy, że to się źle skończy. Chce walczyć.
Pozdrawiam Małgorzata
  Temat: Pytanie o ćwiczenia
gafa73

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 8728

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-22, 22:34   Temat: Pytanie o ćwiczenia
Witam wszystkich na Forum, to mój pierwszy post. Mam na imię Małgorzata, chora na raka płuc jest moja siostra. Jest objęta leczeniem bółu. Ma przerzuty do kręgosłupa i od trzech tygodni ma bezwład nóg. Czy wykonywać bierne ćwiczenia na nogi? Jeśli tak to w jakiej pozycji? Od pasa w dól nic nie czuje bo jest ucisk na rdzeń kręgowy. Czy robić masaże?
Czy można pomóc aby choć trochę odzyskała czucie w nogach?
Pozdrawiam M.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group