1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak wątroby
gabi683

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6457

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-04-23, 10:16   Temat: Rak wątroby
Troszkę mi to rozjaśniło umysł kiedy będą dokumenty odezwę się ,teraz bardzo dziękuje.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Rak wątroby
gabi683

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6457

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-04-23, 08:54   Temat: Rak wątroby
Lekarz poinformował nas że nie ma przerzutów ,ze są tylko te dwa guzy na wątrobie potwierdzone biopsją .Tak już znalazłam tłumacza i tylko czekam dokumenty .Zgłosić się w Szczecinie do szpitala onkologicznego ?Wiem że w Poliklinice w Olsztynie operują raka z wątroby chcieliśmy tam pojechać i skonsultować ,czy to dobry pomysł ?Bijemy się z myślami...
  Temat: Rak wątroby
gabi683

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6457

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-04-23, 08:37   Temat: Rak wątroby
Witam serdecznie ....
Tydzień temu dowiedziałam się ze moja teściowa ma raka wątroby.Moja teściowa przebywa we Włoszech informacje dostaliśmy telefonicznie przez tłumacza.Ze stan jest poważny i ze ich zdaniem zostało jej parę miesięcy życia.Mąż razem z bratem jadą po moją teściową zamieszka z nami .Jesteśmy ze Szczecina gdzie mamy szukać pomocy oraz konsultacji z dobrymi specjalistami jak sobie z tym poradzić .Nie mam wyników bo dopiero przyjadą z teściową .Moja teściowa to osoba dbająca o siebie dwa lata temu miała robione badanie USG wątroby i nic nie wykazały wątroba była bez zmian ,a teraz dwa guzy ?Nie pali nie pije zdrowo się odżywia.Nie potrafimy tego zrozumieć .Za każdą informacje będziemy wdzięczni .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group