1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ultrasonografia Endoskopowa (EUS) trzustki
gabi30

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 7870

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-03-01, 14:57   Temat: Ultrasonografia Endoskopowa (EUS) trzustki
Marzena, zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami w żadnym szpitalu , ani na terenie szpitala palić nie wolno. Rozumiem Cię bo sama palę. Niestety zawsze jak przebywam w szpitalu, wychodzę na "dymka" poza bramę szpitalną. Odradzam palenie w toalecie. W kilku szpitalach w jakich byłam w toalecie i nie tylko były czujki dymowe. Nie raz , zwłaszcza w szpitalu w którym jestem najczęściej widziałam i słyszałam wyjący alarm w toalecie. Przyjeżdżała straż pożarna i delikwent złapany na paleniu był obciążany kosztami akcji , raz wypisano pacjenta ze szpitala za nagminne łamanie regulaminu ( czyli zakaz palenia na terenie szpitala).
  Temat: Ultrasonografia Endoskopowa (EUS) trzustki
gabi30

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 7870

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-12-20, 09:49   Temat: Ultrasonografia Endoskopowa (EUS) trzustki
Witaj Marzeno,
Szkoda, że mieszkasz tak daleko, bo poleciłabym z czystym sumieniem szpital kliniczny przy Unii Lubelskiej w Szczecinie. Wybitny specjalista od EUS i zabiegów endoskopowych to dr Białek. Kolejki do niego długie, ale warto. Ostatnio przyjechała pacjentka ze śląska na endoskopowe usunięcie zmiany nowotworowej z dwunastnicy. Ja również miałam wykonywany przez doktora zabieg usunięcia guza z dwunastnicy.
Niestety ze względu na odległość, mogę polecić Gliwickie COI. Zapewne odezwą się osoby, które miały wykonywany EUS w Twojej okolicy i będą mogły polecić konkretne szpitale, lub konkretnych lekarzy.
Życzę zdrowia i pozdrawiam Gabi
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group