1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: XI jubileuszowy zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
gabi30

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 24547

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2016-08-28, 13:43   Temat: XI jubileuszowy zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Artur strasznie mi przykro, ale musisz mnie wykreślić z listy :cry: . 30 sierpnia kładą mnie do kliniki żywieniowej w Poznaniu i już wiem od p.dr, że pobyt będzie trwał minimum 2 tygodnie. Czyli jak się będziecie dobrze bawić Gabi będzie zalegać w szpitalu w Poznaniu.
Pozdrówcie i wyściskajcie wszystkich ode mnie.
  Temat: XI jubileuszowy zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
gabi30

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 24547

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2016-08-11, 12:57   Temat: XI jubileuszowy zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazdom mówisz Arturze dać znać :mrgreen: . Kurcze bardzo chętnie bym się zjawiła na zlocie. Pociągi pisałam , że ogarnięte ale nie do końca, bo we wrześniu zmiana rozkładu. Jeśli któryś wypadnie do du... Ale wstępnie zapisuj mnie na zlot.Czekam na wyniki RM, jeśli nic się nie urodzi nowego to postaram się być. Może inny transport załatwię? Obertas co Ty na to? Jadziem w góry?
  Temat: XI jubileuszowy zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
gabi30

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 24547

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2016-08-10, 22:28   Temat: XI jubileuszowy zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Dzięki JaBaba :-). Szkoda, że są przesiadki ale wszystkiego mieć nie można. Ok, pociągi ogarnięte, a co dalej? Czym dojechać do Zosi?
  Temat: XI jubileuszowy zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
gabi30

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 24547

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2016-08-10, 17:19   Temat: XI jubileuszowy zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Artur pomóż niemocie. Gdybym chciała dojechać pociągiem, to do jakiej stacji najbliżej Żegiestowa dojechać mam? Wyszukiwarka PKP nie znajduje mi nic, pomóż babie. ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group