1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Badania genetyczne.
gabi30

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 27916

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-12-09, 13:07   Temat: Badania genetyczne.
Dzięki Nika2 |happy| jest lepiej.Uczę się żyć bez żołądka, jem coraz więcej ( mimo iż boli :evil: ) i gdyby nie ten nieszczęsny ropień , który mi się w brzuchu zadomowił byłabym chyba szczęśliwa. Od przyszłego tygodnia wracam do przyjmowania Sandostatin LAR, miałam przerwę ze względu na stan ogólny. Osłabienie troszkę ustąpiło, na tyle że mogę połazić po sklepach :mrgreen: . Cała garderoba niestety do wymiany, ale to nie problem.
Pozdrawiam gabi

[ Dodano: 2011-12-09, 13:12 ]
Jeśli chodzi o projekt, o który pytałam to badania prowadzi klinika w Szczecinie. Brałam udział w projekcie wykorzystania komórek macierzystych w nowotworach przewodu pokarmowego. Wiem,że do osiągnięcia sukcesu droga daleka, ale gdyby się udało tak doczekać... |happy|
  Temat: Badania genetyczne.
gabi30

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 27916

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-12-09, 08:23   Temat: Badania genetyczne.
Kochani a ja mam pytanie odnośnie tego badania:Innowacyjne metody wykorzystania komórek macierzystych w medycynie. Brałam udział w tym badaniu , podczas mojego pobytu w szpitalu pobierali mi krew, podpisałam zgodę na udział w badaniu. Niestety na temat projektu wiem niewiele. Może ktoś umiałby mi odpowiedzieć "łopatologicznie" o co dokładnie w tym chodzi. Opracowanie naukowe dostarczone przez lekarza przeczytałam, ale lekarzem nie jestem, więc terminy zawarte w opisie projektu nic mi nie mówią.
  Temat: Badania genetyczne.
gabi30

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 27916

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2010-05-14, 19:12   Temat: Re: Badania genetyczne.
second napisał/a:
W tej chwili oczekują na wizytę u onkologa i skierowanie do Szczecina do prof.Libańskiego na badanie genetyczne.


Witam!
Jestem ze Szczecina i rzeczywiście poradnia genetyczna, której szefuje prof. Lubiński jest znana w Polsce. Ostatnio został tam skierowany mój ojciec z rozpoznaniem guza neuroendokrynnego przewodu pokarmowego. Zbadano mu tylko jeden gen BRCA1 :shock: , nawet nie wiem czy cokolwiek sugerujący przy tym schorzeniu.
Ja również mam potwierdzony histopatologicznie guz neuroendokrynny i otrzymałam skierowanie do poradni genetycznej. Zastanawiam się czy jest sens iść.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group