1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: "Ukryte terapie" Jerzy Zięba
gabi30

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 43408

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2017-04-20, 13:27   Temat: "Ukryte terapie" Jerzy Zięba
Kochani może nie na temat pana Zięby, ale wtrącę swoje trzy grosze odnośnie szarlatanów i ...sama nie wiem jak nazwać osoby, które propagują i rozpowszechniają idiotyczne terapie wśród ludzi poważnie chorych.
Na mojej grupie na FB zjawił się osobnik, który napisał post, że każdy rak to rzęsistek i on potrafi mnie z niego wyleczyć w dwa tygodnie. Niewiarygodne jak tacy ignoranci potrafia narobić szkody, jeśli ktoś im uwierzy. Nasza Basia 2000 zgłosiła głąba do administracji FB i został on usunięty, ale słał mi jeszcze długo wiadomości prywatne, że wolę być chora niż spróbować wyzdrowieć stosując jego metodę. Grzecznie, acz stanowczo odmówiłam panu i wtedy zaczęły się szykany. Nie bardzo wiem co gość ode mnie chciał, ale był bardzo niemiły, mówiąc krótko chamski. Próbował wcisnąć mi kit, że ma dowody na to, że każdy rak to rzęsistek i nie bytuje wyłącznie w drogach rodnych, ale w każdym kawałku ciała tworząc tam ogniska raka :shock: . Trzeba naprawdę uważać, bo nawiedzonych głupków nie brakuje w sieci. A ile jest osób, które w desperacji skorzystają z takich rad, rezygnując z leczenia konwencjonalnego? Ów gość namawiał mnie usilnie na rezygnację z leczenia, a wtedy ujawni mi swoją metodę i gwarantuje, że w dwa tygodnie będę zdrowa. Nic dodać, nic ująć.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group