1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
gaba

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 103252

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-18, 22:50   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Stres, takie mamrotanie pod nosem jest charakterystyczne dla ludzi którzy żyją częściowo w rzeczywistości, ale w tyle głowy cały czas obrabiają swój problem. Udawaj że tego nie widzisz. A to że płyn jest pod kontrolą, to tylko się cieszyć. Pozdrowienia
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
gaba

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 103252

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-17, 22:16   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Wiem że ściągali, ale właśnie jest obawa, że może znowu narastać (płyny tak mają) .
Ja osobiście stosuję strategię zjawiania się tuż przed 13 (chyba, że zabieg lub badanie i każą wcześniej) i nigdy nie siedzę dłużej niż 1,5 godz, bo oni starają się wyrobić do ok 14.
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
gaba

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 103252

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-17, 21:06   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Moim zdaniem sam nie jest pewny co z tym płynem i czeka aż się wyklaruje w jedną lub w drugą stronę, ale się nie przyzna że nie bardzo wie co robić i tak każe odpoczywać. To taka sobie teoria. Może być i tak że znowu coś zepsute i robią selekcję kto jeszcze może poczekać.
Dlaczego jesteście na miejscu od 7, każą Wam tak? I dlaczego czekaliście do 14, była taka kolejka, czy lekarza nie było?
  Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
gaba

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 103252

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-08, 11:31   Temat: Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Fragment mojego dialogu z lekarzem w CO:
- Mogę dostać wynik?
- Tylko na wyraźne żądanie.
- A to wyrażam.
Jeszcze musiałam się upomnieć o pieczątkę na wyniku. Co nie wyprosisz (zażądasz) tego nie dostaniesz.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group