1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Forum w czasach wirusa
gaba

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6670

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2020-06-25, 18:20   Temat: Forum w czasach wirusa
Dostałam sms poniżej całość łącznie z nadawcą i podpisem:

MSWiA Została anulowana wizyta do poradni PORADNIA ENDOKRYNOLOGICZNA do lekarza .....na dzien .... czerwiec 2020 10:40. Nadawca: MSWiA Centrum wiad: +48602006031 Wysłano: ..-06-2020 08:36:22

Wygląda na to że z tego źródła to cienia uprzejmości nie można się spodziewać. Do tej poradni wejść nie można, telefonów nikt nie odbiera, na stronie www udają że wszystko działa jak zwykle, tylko pacjenci nie mają pojęcia co robić. Ten koronawirus jest świetną przykrywką dla zwykłego pomiatania pacjentem.
  Temat: Forum w czasach wirusa
gaba

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6670

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2020-03-14, 18:12   Temat: Forum w czasach wirusa
Trochę się boję, czy da się wyłączyć cały kraj? Ofiar może być więcej niż od koronawirusa. Odwołano mi 2 wizyty u specjalistów (czekałam parę miesięcy na tą z NFZ) w tym jedną w gabinecie prywatnym. U mojego POZ wszystkie gabinety zamknięte, pacjentów nie ma, lekarzy nie widać, obecna nabzdyczona rejestratorka i kierowniczka spławiająca wszystkich na e-recepty. Bank przysłał mi sms z prośbą żeby nie odwiedzać oddziałów, zapraszają na bankowość on-line. Biblioteki też zamknięte.
Wczoraj w parku spotkałam 4 osobową rodzinę niefortunnych turystów, rozmawialiśmy chwilę. Mieli jeszcze 5 dni do wylotu, ale zastanawiali się co robić bo wszystkie muzea i atrakcje turystyczne zamknięte, skarżyli się że jedyne co im pozostało to wizytowanie knajp. Jutro muszę wymyślić jakąś trasę żeby ich broń Boże nie spotkać.

Jedyne co dobre teraz, to powietrze w W-wie, oddycham pełną piersią i uświadamiam sobie jak byłam dotychczas przyduszona spalinami.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group