1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Interpretacja wyników PET
gaba

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 15490

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-12-19, 19:56   Temat: Interpretacja wyników PET
Wszystko czyste, torbiel mała i nie wzmacnia się pokontrastowo czyli bez znaczenia, w płucach też nic nowotworowego, Ty przeszłaś chirurgię płuc? To niestety zawsze coś Ci opiszą bo cudów nie ma i samo otworzenie klatki już daje zmiany. Węzły nigdzie nie powiększone.

Nie za często się naświetlasz? Ja postanowiłam robić CT nie częściej niż co 6 mies, ostatecznie to teraz tylko mój organizm walczy z rakiem i nie chcę go nadmiernie obciążać.
  Temat: Interpretacja wyników PET
gaba

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 15490

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-08-29, 10:12   Temat: Interpretacja wyników PET
napisali sporo ale jak się wczytasz to nic na pewno, proponują sprawdzenie wszystkiego. G1/G2 oznacza że guz jest na granicy złośliwości między G1 i G2 czyli to nie jest sprzeczne z poprzednim wynikiem.
Jestem w tej samej sytuacji i szczerze powiem że nie wiem co dalej robić. U mnie lekarze odpuścili i orzekli że to rak o nieznanym punkcie wyjścia, a to praktycznie skreśla moje szanse na przedłużenie życia poza naturalny przebieg choroby. Jesteś młodsza więc może u Ciebie się bardziej przyłożą, walcz o jak najszerszą diagnostykę. Masz trochę czasu bo węzły nie zajęte a guz z tych wolno rosnących.
  Temat: Interpretacja wyników PET
gaba

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 15490

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-07-27, 10:22   Temat: Interpretacja wyników PET
Ja się nie daję leczyć na raka o nieznanym punkcie wyjścia już ponad rok. Leczenie jest bardzo obciążające a rezultaty wątpliwe - odpowiedź całkowita poniżej 10% a częściowa ok 30%. Do leczenia jest potrzebny jakiś parametr który można obserwować i sprawdzać czy leczenie daje jakikolwiek skutek. Mnie zaproponowano schemat karboplatyna + paclitaxel, Tobie pewnie ze względu na lokalizację zaproponują karboplatynę + etopozyt. Moja rada to szukać punktu wyjścia za wszelką cenę.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group