1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuc po zawale
gaba

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4522

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-20, 12:34   Temat: Rak płuc po zawale
Mam za sobą długą historię leczenia kardiologicznego i "skrzepliny na dnie serca" to jest coś co trudno mi zrozumieć, jeżeli to prawda to nie trzeba bronchoskopii żeby stało się nieszczęście (chociaż niekoniecznie od razu zatrzymanie całego krążenia). Czy Twój tata był leczony w tych zawałach tradycyjnie czy może miał zabiegi w pracowni hemodynamicznej? (jeżeli tak to trzeba pójść do lekarza wykonującego zabieg, niech się wypowie w sprawie bronchoskopii) Jeżeli leczenie było tradycyjne, to też trzeba skontaktować się z dobrym kardiologiem, ale takim który ma rozeznanie w metodach instrumentalnych - on może dać wskazówki jakie leczenie onkologiczne jest dopuszczalne, jakie metody diagnostyczne itp. Chory po trzech zawałach to bardzo nieprecyzyjne pojęcie, jeden może chodzić po górach, a drugi leży pod tlenem. Tacie będzie łatwiej podejmować decyzje jak będzie znał dokładnie swój stan "sercowy"
PS W mojej przychodni kardiologicznej wisi ogłoszenie,że nie wydaje się poza terminowymi wizytami opinii w sprawie planowych operacji poza operacjami onkologicznymi i faktycznie, miałam pismo od onkologa, zadzwoniłam, kazano mi przyjść następnego dnia i opinię dostałam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group