1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: female - komentarze
female

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 7462

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-09, 00:07   Temat: female - komentarze
Dawno tu nie zaglądałam...
Dziękuję Romku .

Dzisiaj mija 10 miesięcy od śmierci Mamy. Aż trudno uwierzyć, że to już tyle czasu...
Czy jest lepiej? Lżej? Nie umiem odpowiedzieć... Na pewno jest inaczej. Serce nie boli 24/h, nie płaczę godzinami, nie rozpamiętuję non stop...Ale myślę często...co by Mama powiedziała, jak postąpiła...Oczy same wilgotnieją, gdy słucham opowieści moich Kaczorków o Babci...jaka była troskliwa, co razem robili, jakie mieli sekrety... Cieszę się, że moje dzieci zdążyły Ją poznać.Że mogła niemal do końca współuczestniczyć w Ich wychowaniu. Była Babcią, jaką można było sobie wymarzyć. A Mamą jeszcze lepszą. Szkoda, że tak krótko...

Od wielu miesięcy Moja Mamcia i Wy drodzy forumowicze towarzyszycie mojej rodzinie w codziennej wspólnej modlitwie, jako Przyjaciele. I tak będzie już zawsze.

Pozdrawiam serdecznie Was Wszystkich i Każdego z osobna. Dobrej nocy.
  Temat: female - komentarze
female

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 7462

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-04, 20:12   Temat: female - komentarze
Justyś _itsme_
  Temat: female - komentarze
female

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 7462

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-02, 00:33   Temat: female - komentarze
Hej Justylko ;-)

Godzinkę temu wróciłam z urlopu. Jak się jutro ogarnę, to się zamelduję!;-)

Uściski!
  Temat: female - komentarze
female

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 7462

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-23, 13:47   Temat: female - komentarze
Dzięki Asieńko ;-* Zazdroszczę tego widoku...ogrom wody, piasek pod stopami i wiatr we włosach... Hmm...

Miłego dnia Kochana!!
  Temat: female - komentarze
female

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 7462

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-23, 13:09   Temat: female - komentarze
Dzięki plamiasta :-*
  Temat: female - komentarze
female

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 7462

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-11, 09:47   Temat: female - komentarze
W niedzielę 08.01.2012 r. po 4 miesięcznej walce moja Mama przegrała z rakiem :(
Jutro czeka nas jeszcze pogrzeb...

Ludzka dusza
jest jak tęcza nad przepaścią,
jak całe życie znika.
I taki wielki żal
jakby zgasła czyjaś miłość
- tych co zostali
przenika… [*]
  Temat: female - komentarze
female

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 7462

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-04, 22:27   Temat: female - komentarze
Dzięki Aniu. Ja wiem, że wyleczyć się nie da...ale mam nadzieję...wierzę i modlę się codziennie (jak i moi najbliżsi), żeby nie było gorzej, żeby Mama była wśród nas, jak najdłużej...
Mam nadzieję, że Mamcia czuje i widzi,jak bardzo Ją kochamy.
To moja Mama...najukochańsza, najwspanialsza, najcudowniejsza...nie zasłużyła sobie na to...nie zasłużyła...
Nie funkcjonuję normalnie, płaczę, krzyczę, oskarżam...miotam się...
...przede wszystkim boję się...
Przy Mamie jestem "twardzielką", w swoich czterech ścianach rozklejam się niczym małe dziecko. To takie niesprawiedliwe...
Mama to Dusza-Człowiek, sąsiedzi, znajomi, rodzina mają do Niej ogromny szacunek i nie ma osoby, która by o Niej dobrze nie mówiła. To naprawdę Wspaniała Kobieta.
Cieszę się, że mieszkam nieopodal Mamy, że widzimy się niemal bez przerwy, że mogę być Jej opoką teraz, kiedy tak bardzo mnie potrzebuje. Ona poświęciła mi całe swoje życie... Lepszej Mamy nie mogłam sobie wymarzyć. Tak bardzo Ją kocham i tak bardzo się boję...
Żaden wiek nie jest dobry na życia kres. I na nic zdaje się czcze gadanie, że ma już 76 lat...Dopiero 76 lat...

Jeszcze raz dziękuję za dobre słowo.
Wyniki badań zamieszczę niebawem.
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group