1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dziś pierwszy raz płaczę
fajerka

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 8602

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-02-16, 19:32   Temat: Dziś pierwszy raz płaczę
Z tym filmem, to ja biorę w tym udział, ale jakby nie do końca mnie to dotyczy... Nie wiem jak to powiedzieć. Po prostu waga problemu jest mocno pomniejszona.

Ja choruję na endometriozę, jestem po 2 operacjach. Teraz jest okres wygaszenia. To znowu serce się odezwało

Jestem z tym sama.I ciężko mi... I cieszę się, że się rozwiodłam.Lepiej być samotnym samemu niż samotnym i opuszczonym w związku
Pomaga trochę rodzina, znajomi oddali krew dla Mamy. Ja nie mogę oddać przez leki :(
  Temat: Dziś pierwszy raz płaczę
fajerka

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 8602

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-02-15, 23:45   Temat: Dziś pierwszy raz płaczę
Dziś pierwszy raz płaczę. Boję się o Mamę... Tak dzielnie znosi chorobę, godnie, z klasą. Podziwiam ją za to

Chciała mnie chronić, nie mówiła o chorobie przez miesiąc,dwa. "Nie chciałam ci dodawać zmartwień". U mnie rozwód, moja nieuleczalna choroba, moje 2 operacje, depresja, leki antydepresyjne. Więc nie chciała mnie martwić.
Obie mamy bardzo silny syndrom wyparcia,obie ostatnio zauważyłyśmy że czujemy się czasem jakby nasze życie to był film, nas nie dotyczą te sprawy...

Teraz czekam aż wróci do domu, chcę spędzić z nią ten czas... Chcę jej dać jak najwięcej siebie, miłości, ciepła...

Rokowania są złe, bardzo złe.


Mam rozpoznany zespół stresu pourazowego, po nagłej śmierci Taty = miałam wtedy 12 lat.

I boję się
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group