1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Miredo - komentarze
ewa112

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 6313

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-02-16, 23:59   Temat: Miredo - komentarze
Witam Cię Merido.U mnie podobnie .u mojej mamy stwierdzono DRP w maju ubiegłego roku.Do tej pory wzięła chyba jak się nie mylę 6 cyklów chemii,znosiła koszmarnie!!!do tego jeszcze przerzut do lewego nadnercza.Od 1 lutego jest w szpitalu w Krakowie na naświetlaniach mózgu,myślę ,że zapobiegawczo,bo tak została skierowana,ale nie wiem jakie są wynniki,sama się boję i czekam ...Nie wiem czy mogę tutaj doradzać,ale w szpitalu w Chrzanowie,ale to jest małopolska z wzięciem chemii nie ma problemu,mama tez miała takie trzy dniowe,każdy u nas chwali chemię,nawet powiem ,ze dojeżdżają z Krakowa,opieka dobra,ogólnie każdy chwali,a z tego co piszesz mieszkasz na śląsku,więc nie jest daleko,a warto w spokoju i w miłej atmosferze posiedzieć w spokoju.Obecnie mam dostała na dzień dzisiejszy juz 9 naświetleń ,a ma przepisane 15,ale i tak musi być w szpitalu cały miesiąc.Jak na razie wszystko jest dobrze,nie wiem jak będzie dalej,ale wierzę ,że jak najlepiej.Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wiele zdrowia Tobie i mamie,bo teraz wiem ,ze obu wam to potrzebne.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group