1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
evelinaswe

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40444

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-19, 16:25   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Nawet nie wiesz jak Ci wspolczuje bo ja mimo,ze chora jestem mojej mamuscie nawet nie powiedzialam a ona nawet sie nie domysla,ze jestem chora bo byl by to gwozdz do jej trumny a i tak codziennie sie boje o nia ma 89 lat ale dla mnie nie ma to zadnego znaczenia boja sie o nia straszliwie wiec wiem co czujesz i nie chcialabym byc na Twoim miejscu
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
evelinaswe

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40444

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-17, 19:12   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
No moje swieta beda tez masakryczne bo nie dosyc ,ze ja chora to moj ziec /36 lat/ zachorowal tez na raka tydzien po rozpoczeciu mojej radioterapi i po 1,5 mca zmarl zegnalismy go 28.10 zostawil moja corcie i dwie hsiezniczki 9 i 7 lat nie wiem naprawde jak to bedzie w swieta ale musimy dla tych dzieci jakos sie trzymac mam starsza jeszcze corke i wnuki i razem bedziemy swietowac wierzac,ze ziec inaczej by sie na nas obrazil.Bo on umieral calkiem swiadomie nawet uzgodnil z corka jak ma wygladac jego pogrzeb szok ale zyc musimy dalej
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group