1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak płaskonabłonkowy
etm35

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 27844

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-07-15, 22:33   Temat: rak płaskonabłonkowy
Nie wiem jak to wygląda z medycznego punktu widzenia,ale u mojego taty też był taki silny kaszel po chemii gdy nastąpiła regresja.Myślę że organizm próbował pozbyć się umarwionych części guza.Później gdy było już gorzej przestał kaszleć całkowicie więc chyba organizm przestał walczyć z intruzem w płucach.Ale to tylko moja teoria wynikająca z obserwacji choroby taty, być może zbieg okoliczności.
  Temat: rak płaskonabłonkowy
etm35

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 27844

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-07-11, 23:18   Temat: rak płaskonabłonkowy
W dokumentach powinnaś mieć określone stadium symbolami. Piszesz teraz o radioterapii, a co z chemią? Chyba że coś mi uciekło. Skoro radioterapia ma trwać.7 tyg to rozumiem, że radykalna nie paliatywna? Czy lekarz rozważa później operację jeżeli byłaby regresja?Ja mimo wszystko skonsultowalabym tatę,przynajmniej jego wyniki z lekarzem, o którym pisałaś. Nigdy nie wiadomo jaki będzie efekt operacji,ale przy NDRP to jedyna szansa na wyleczenie.
  Temat: rak płaskonabłonkowy
etm35

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 27844

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-06-08, 12:22   Temat: rak płaskonabłonkowy
Niestety ja jestem z całkiem innych okolic więc tutaj nie pomogę.Ja narzuciłam tacie wybór sławnego w necie torakochirurga, który jak się później okazało podjął niewłaściwą decyzję i zwlekał zbyt długo z operacją później okazała się już niemożliwa. Słuchaj przede wszystkim tego co czuje i czego chce Twój tata.Wspieraj pomagaj doradzaj szukaj,ale nie narzucaj swojego zdania. Twój tato ma PET dopiero 20.06 później będziecie jeszcze długo czekać na wynik około 10 dni więc radzę już teraz znaleźć torakochirurga,który w razie braku przerzutów podjąłby się operacji można też skonsultować się z kardiochirurgiem.

[ Dodano: 2017-06-08, 12:25 ]
Widzę,że ten szpital w Olsztynie poważnie podszedł do Twojego taty zrobili wiele badań,wypisy mojego taty ze szpitala to była 1 strona.
  Temat: rak płaskonabłonkowy
etm35

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 27844

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-06-07, 23:46   Temat: rak płaskonabłonkowy
Biorąc pod uwagę swoje doświadczenie i fakt że guz obejmuje aortę ale bez cech jej naciekania proponuję skonsultować wyniki z najlepszym kardiochirurgiem w Twojej okolicy. Jeżeli masz zaufanie do lekarza i jego kompetencji to go nie zmieniaj, ja tak przekombinowałam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group