1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Niewłaściwe decyzje i koszmarne wyrzuty sumienia
etm35

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5803

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2017-01-07, 22:39   Temat: Niewłaściwe decyzje i koszmarne wyrzuty sumienia
Dziękuję,ale mam potwierdzenie dwóch torakochirurgów,że czekanie miesiąc od chemii spowodowało ponowny rozrost guza do stanu pierwotnego,zrobiliby operację po dwóch tygodniach i to jest fakt.To wybrany przeze mnie torakochirurg zdecydował żeby czekać miesiąc.Wszystko konsultuje z kilkoma lekarzami,a wtedy tego nie zrobiłam.Onkolog z góry wykluczył kolejne wlewy chemii czego nie rozumiem ponieważ chemia wcześniej zadziałała dobrze,ale może było zbyt mało cykli tylko trzy.
  Temat: Niewłaściwe decyzje i koszmarne wyrzuty sumienia
etm35

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5803

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2017-01-07, 21:09   Temat: Niewłaściwe decyzje i koszmarne wyrzuty sumienia
Witam,
tato - rak wnęki płuca lewego. Wybrałam dla taty złych lekarzy mimo że tata chciał pójść do.innego przekonałam go do swoich racji.Teraz okazuje się że gdyby mnie nie posłuchał byłaby szansa,a teraz przeze mnie nie można już nic zrobić. Jak sobie z tym poradzić?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group