1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Clark V Breslow 36mm
ethos

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125577

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-11-11, 06:22   Temat: Clark V Breslow 36mm
Bywaj...
  Temat: Clark V Breslow 36mm
ethos

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125577

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-01-06, 08:44   Temat: Clark V Breslow 36mm
(BRUTAL) Czyli wszyscy bądźmy optymistyczni i to wystarczy. Jednym okiem na wynik a jedną nogą do grobu (tak mam nadzieję, się nie stanie) nie bądź przykładem dla innych na tym forum bo ich zmieciesz....Osobiście doceniam Twoje poczucie humoru, tylko po co za wcześnie kwiatki mają się sypać,,,mf54 nie chcesz żyć, pewnie jest jakieś forum dla samobójców.....
  Temat: Clark V Breslow 36mm
ethos

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125577

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-12-30, 07:25   Temat: Clark V Breslow 36mm
Witaj, długo myślałem (w pracy, tramwaju, domu) o Twoim przypadku. Te 180 dni to statystyka nieznośna, ale nie wierzę, żebyś nie miał dla kogo żyć 181 dni. Mam małą córcię (nawet nie nastolatkę), nigdy jej nie powiem że za chwilę może być The End (bo tego nie wie nikt), tylko wyobraziłem sobie, że dla Niej pewnie byłaby różnica czy jestem 180 czy 185 dni. Troszkę się zakałapućkałem z tym wywodem, ale mam nadzieję, że te winogrona (co masz je w avatarze) będziesz konsumował przez wiele sezonów.
Pozdrawiam :)
  Temat: Clark V Breslow 36mm
ethos

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125577

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-12-05, 18:19   Temat: Clark V Breslow 36mm
Witaj, trochę będzie brutalnie, ale to z życzliwości.

mf54 napisał/a:
4. Mogę się nie zdecydować na żadne leczenie


mam nadzieję, że powyższy punkt pominiesz. Możesz pozostać w naszej pamięci jako najdowcipniejszy uczestnik forum, z nieco odjechanym podejściem do choroby ( tu mamy czas przeszły i kwiatuszki), lub poddać się leczeniu i powalczyć co jak mniemam uczynisz (tu mamy nadzieję...). W każdym razie trzymam za Ciebie kciuki...
Pozdrawiam
P.S. Pilnuj wizyt u doktora
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group