1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
erin29

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110857

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-04-12, 20:42   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
::rose::
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
erin29

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110857

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-03-31, 14:54   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
Uwierz mi że wiem czym jest ta straszna bezradność od 2 tygodni moja mama leży , a do toalety trzeba ją zaprowadzać .
Też wychowuję dziecko w wieku przedszkolnym ,prowadzę działalność gospodarczą , zajmuję się domem a z mężem ze względu na specyfikę jego pracy widuję się tylko w sobotę i niedzielę , tak że o pomocy męża nie ma mowy .
No tak jest jeszcze mój Ojciec którego jedynym obowiązkiem było zarabianie pieniędzy , pomoc przy Mamie z niego żadna - bo mimo iż śpi z Mamą w jednym pokoju nie słyszy kiedy Mama go woła .
Ja próbując załatwić Hospicjum musiałam zostawić Mamcię samą - nie mam tek komfortowej sytuacji aby opiekę nad nią sprawowali rodzice .
Bardzo mi przykro że moje słowa zrozumiałeś jako atak - absolutnie nie miałam takich intencji .
Pozdrowienia dla żony i dziewczynek trzymaj się chłopie .
Na wszelki wypadek nie będę się już wypowiadać - aby nie być zrozumianą na opak
|bezradny|
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
erin29

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110857

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-03-30, 22:50   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
A Mnie się wydaje że frienda to wszystko przerasta .
Obowiązki związane z domem , wychowaniem dziewczynek i przede wszystkim scalaniem rodziny za pewne ogarniała żona .
W tej chwili wszystko spadło na faceta na raz , niestety nadmiar obowiązków powoduje że po prostu nie wyrabia .
Sama po sobie widzę jak dzień jest wypełniony po brzegi - Ale ja nie mam innego wyjścia muszę wszystko ogarnąć sama .
Tak że nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem .
Chłopie proszę się brać w garść - bo dostajesz od życia przyspieszony kurs odpowiedzialności za wszystko .
Nie będzie łatwo ale wierzę że ci się uda :) :!:
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
erin29

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110857

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-02-27, 11:04   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
Friend posłałam Ci wiadomość sprawdż w skrzynce - przeczytaj może Ci się spodoba . :)
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
erin29

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110857

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-02-23, 21:07   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
Koniecznie zacznij rozmawiać z dziewczynkami .
Z Moją Mamcią też nie jest dobrze - ja już rozmawiam z moim synkiem (4 lata )
Młody jest strasznie związany z Babcią i też przeraża mnie to co będzie jak zabraknie Mojej Mamci .
Porozmawiaj z Dziewczynkami Powiedz im że strasznie potrzebujesz ich pomocy .
A starszej powiedz że ty też się boisz że też Cię to przerasta .
Życzę Ci dużo siły - niech moc będzie z wami :cmok: :/pociesza:/
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
erin29

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110857

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-02-22, 17:27   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
friend napisał/a:
sił mam dużo, cierpliwości się uczę, będzie dobrze

I to mnie cieszy przeogromnie :-D
Ściskam mocno całą waszą 4 _itsme_
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
erin29

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110857

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-02-15, 22:30   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
Gaba masz rację . Rak jest chorobą która udziela się całej rodzinie .
I jeśli w wątkach merytorycznych piszemy porady np na temat odżywiania i potraw , książek podnoszących nas na duchu - to tym bardziej wskazane jest pomaganie w sprawach dzieciaków .
Zastanówcie się jak choroba Mamy mocno dotyka dziewczynki - Ja mam prawie 32 lata i ciężko jest mi to wszystko poukładać w głowie to co niebawem zacznie się dziać z moją Mamcią ( wieczorami płaczę w poduszkę jak dziecko ) .
Opieka paliatywna jest ciężką harówką , mimo iż bardzo się staramy pomóc chorej osobie to z dnia na dzień jest gorzej , nie możemy uleczyć ciała ale możemy bardzo dużo zrobić dla duszy :!: A jestem przekonana że dla chorej Mamy najważniejsze jest teraz to aby starsza córka dogadała się z Tatą .
Najpiękniejszą rzeczą jaką nauczyła Mnie Moja Mamcia jest miłość i umiejętność słuchania - tak że proponuję podejść do tematu frienda po prostu ze zrozumieniem i :heart: - BO PO TO JEST TO CUDOWNE FORUM
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group