1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czy to już czas?
emila2407

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 11401

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-03-28, 20:56   Temat: czy to już czas?
Dziękuję trochę się uspokoiłam bo chusteczki są czyste,gorzej z jedzeniem .Dzisiaj przybłąkał się jeszcze katar ale damy sobie z nim radę.
  Temat: czy to już czas?
emila2407

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 11401

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-03-28, 20:38   Temat: czy to już czas?
Witam ,mam jedno pytanie bonie do końca rozumiem opis badania histopatologicznego ,a mianowicie w wydzielinie z drzewa oskrzelowego stwierdza się elementy krwi obwodowej .Czy ktoś może mi to wyjaśnić?
  Temat: czy to już czas?
emila2407

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 11401

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-03-27, 20:08   Temat: czy to już czas?
Dzisiejszy dzień trochę lepiej,nie wiem może to wizyta księdza.Mama nie chce plastrów ,na razie silniejsze przeciwbólowe-trochę pomagają.Zaczęłam być przy niej,a nie wyszukiwać objawów-jest mi łatwiej .Złapałam się na tym ,że myślę ,iż był to przejściowy kryzys.Ogólne wyniki mama ma w normie tylko Aspat-58,8,kolejne w poniedziałek-zobaczymy.Nie mogę patrzeć jak przychodzą się żegnać-jutro przyjedzie mamy brat .Dziękuję za wsparcie ,najtrudniej jednak z dziećmi-Olek to żywioł trudno go okiełznać a mama potrzebuje spokoju.
  Temat: czy to już czas?
emila2407

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 11401

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-03-26, 22:30   Temat: czy to już czas?
Diagnoza:rak płuca płaskonabłonkowy z przerzutami do wątroby i węzłów chłonnych nadobojczykowych lewych i podżuchwowych prawych .Mama zasnęła ,ja po prostu się boję.Jak żyć gdy obok ktoś gaśnie a z drugiej strony słychać śmiech dwulatka?Jak to ze sobą pogodzić?

[ Dodano: 2015-03-27, 06:18 ]
Mama wstawała w nocy,teraz znowu zasnęła,ja już nie mogę spać.Tyle myśli kłębi się w głowie.Nie wiem dokładnie co oznacza rozpad guza-bo w usg :guzy z cechami rozpadu.
  Temat: czy to już czas?
emila2407

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 11401

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-03-26, 19:16   Temat: czy to już czas?
Z mamą będziemy w domu.Hospicjum domowe mam nadzieję,że pomoże.Właśnie wróciłam od lekarza z lekami przeciwbólowymi .Mama zaczyna się chyba orientować.Jutro rano przyjdzie ksiądz,poczekamy z plastrami do jutra

[ Dodano: 2015-03-26, 19:29 ]
Do głównych objawów zaliczyć mogę utratę apetytu,nudności-lekarz wyjaśnił mi że nie związany z lekami tylko niewydolność wątroby,ogólne zmęczenie oraz kolor skóry zmienia się na żółty.A wszystko przez ostatnie usg-cechy progresji mogliśmy tego uniknąć?
  Temat: czy to już czas?
emila2407

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 11401

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-03-26, 16:45   Temat: czy to już czas?
nie jesteśmy w domu do hospicjum mamy zgłosić się w poniedziałek zdążymy?
  Temat: czy to już czas?
emila2407

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 11401

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-03-26, 16:32   Temat: czy to już czas?
nie wiem jak zacząć lekarz powiedział że mama nie przeżyje tygodnia jak dalej żyć zaczęło się 29 stycznia diagnoza rak płuc z przerzutami do wątroby i węzłów chłonnych mówili że miesiące a teraz dni mama nie wie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group