1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Węzły szyi
emiii76

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4963

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-10-10, 09:39   Temat: Węzły szyi
tak byłam na kontroli ale tak jak pisałam lekarz niewiele powiedział tak jakby albo nie wiedział sam co to lub jakby obawiał się że coś nie tak zrobił . Wczoraj byłam z moim tatą u lekarza urologa który ma też specjalizację chirurga i poprosiłam go żeby na to spojrzał - wiadomo że nie wiedział jak to wyglądało wcześniej więc nie miał porównania ale powiedział że dla niego nie wygląda to prawidłowo i że być może lekarz który mnie operował nie do końca usuną całe węzły i to jest powód , a to że nie czuję barku to możliwe że został przecięty jakiś nerw i dlatego nic nie czuję jestem załamana.
  Temat: Węzły szyi
emiii76

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4963

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-10-09, 12:54   Temat: Węzły szyi
Witam ponownie bardzo proszę o pomoc bo sama nie wiem co mam robić , jak już pisałam jestem po usunięciu węzłów chłonnych nadobojczykowych w badaniu histopatologicznym w rozpoznaniu napisano tylko- histpat niespecyficzny- nieswoiste chroniczne zapalenie węzłów . lekarz nic mi na ten temat nie powiedział rozłożył ręce i tyle a ja dalej stoję w miejscu nadal mam powiększonego twardego węzła za uchem a w miejscu gdzie były usunięte węzły mam ogromną gulę tak jakby zamiast usuniętych węzłów wyrósł następny węzeł dodam że okropnie boli , rana zagoiła się pięknie ale nie dość że to co jest pod blizną bardzo boli to jeszcze nie czuję prawie całego barku w momencie kiedy go dotykam nic nie czuję mam tylko takie dziwne uczucie jakbym dotykała nieswojego ciała , od zabiegu minęły trzy tygodnie a to nadal jest bez zmian może ktoś mi coś doradzi , może ktoś z was miał podobne doświadczenia , czy może to minie z biegiem czasu , proszę doradźcie coś.
  Temat: Węzły szyi
emiii76

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4963

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-09-27, 13:49   Temat: Węzły szyi
Jestem już tydzień po zabiegu usunięcia węzłów nadobojczykowych , sam zabieg nie był straszny ale tereaz bardzo boli i miejsce po wycięciu jest twarde i obrzmiałe czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tej kwestii czy to normalne i jak długo takie objawy mogą się utrzymywać.
  Temat: Węzły szyi
emiii76

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4963

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-09-11, 08:51   Temat: Węzły szyi
Dziękuję Wam , wiem muszę coś z tym zrobić szukam właśnie lekarza który podejmie się usunięcia węzłów choć bardzo się niepokoję bo znalazłam kolejny węzeł który zupełnie się nie przesuwa tym razem za lewym uchem . Czy to nie dziwne , zupełnie nie boli znalazłam go przypadkiem , a może ktoś miał podobnie
  Temat: Węzły szyi
emiii76

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4963

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-09-06, 13:09   Temat: Węzły szyi
Witam wszystkich , zwracam się do Was z prośbą o pomoc . Od dłuższego czasu borykam się z powiększonymi węzłami mam wynik usg który brzmi w polu VB szyi po stronie prawej obecność atypowego węzła chłonnego wyraźnie hypoechogeniczny o wymiarach 14x7 mm dobrze wyczuwalny pod skórą przesuwalny , tuż za brzegiem mięśnia czworobocznego obecność drugiego atypowego węzła , wyraźnie hypoechogeniczny o wymiarach 13x5 mm mniej przesuwalnego pod skórą. gardło uszy nos bez zmian.Wskazana biopsja. natomiast wynik biobsij brzmi tak Komórki utkania węzła chłonnego , małe limfocyty , centrocyty, centroblasty, pojedyńcze immunoblasty , histiocyty , makrofagi , detryty martwicze . Wskazane wycięcia węzła do badania. Biopsja dotyczyła jednego węzła i jak mi powiedziała pani patomorfolog trzeba go wyciąć bo dzieje się w nim coś niedobrego. Laryngolog powiedział że trzeba wyciąć dwa węzły . Powiedzcie mi czy to konieczne i czy wynik biopsji jest aż tak niepokojący, dodam że te węzły nie bolą . Jakiś czas bolała mnie głowa ale teraz nie jestem tylko zmęczona a poza tym nic mi nie jest nawet wyniki krwi mam dobre. Pomóżcie bo bardzo się denerwuje. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group