1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: DRP i przerzuty - odległe....
elza1977

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3733

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-04-03, 13:32   Temat: DRP i przerzuty - odległe....
Przepraszam że się nie odzywałam ale miałam problem z internetem

Ciocia nie jest jeszcze pod opieką hospicjum

wczoraj odebrała tomografię i jest bardzo źle - przerzuty do obu nerek i kości :-(

jesteśmy z Łodzi....
  Temat: DRP i przerzuty - odległe....
elza1977

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3733

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-03-22, 20:58   Temat: DRP i przerzuty - odległe....
w końcu zdecydowałam się napisać.... podczytuję forum od lipca, ale jakoś nie mogłam się zebrać żeby napisać... chyba dlatego, że miałam nadzieję na jakiś cud i wierzyłam że nie będę musiała prosić o pomoc....

Sprawa dotyczy mojej cioci, dlatego nie jestem w stanie podać dokładnych wyników badań... ale dla mnie to bardzo ważne. Nie mam juz rodziców a ona ( siostra mojej mamy) jest dla mnie najbliższą ( poza dziecmi i mężem) rodziną.

Zaczęło się w czerwcu 2011 r. kiedy to okazało sie ze ciocia ma nie operowalny DRP. W lipcu i sierpniu przyjmowała chemię. W Tk wyszło że guz się znacznie zmniejszył... W listopadzie zaczęła serię naświetlań którą skończyła na początku stycznia. W lutym pierwszy przerzut w pachwinie a teraz drugi na skórze głowy. Zrobiono biopsję, zalecono RTG głowy i TK płuc żołądka wątroby.... Wiem niestety że nie ma szans na wyzdrowienie, chemii nie podadzą naświetlania też wątpliwe.

Moje pytanie do was co robić w przypadku nagłego pogorszenia. Lekarz powiedział, że teraz już tylko leczenie paliatywne, czyli rozumiem że w szpitalu jej trzymać nie będą. Gdzie szukać pomocy, czego można się spodziewać???

Do tego jest strasznie słaba w ogóle nie ma apetytu można coś zaradzić, przecież jak nie będzie jeśc to osłabnie zupełnie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group